Akce

Architects přivezou novou desku

Architects (uk) + Beartooth (us)
31.01.2019 18:00
Forum Karlín, Praha

Architects, stálice moderní britské metalové scény, se vrací do Prahy i se svým novým počinem nazvaným Holy Hell, který vyjde 9. listopadu. Po úmrtí Toma Searlea, zakládajícího kytaristy, je tohle album prvním dlouhohrajícím počinem kapely, který byl hned z kraje doplněn o videoklip ke skladbě Hereafter.

"Prvních pár měsíců jsem se s tím zkrátka neuměl vyrovnat, cítil jsem se hrozně," vysvětluje Dan, jeho dvojče a kytarista Architects. "Snažil jsem se to ignorovat a zapomenout na to, ale věděl jsem, že přijde určitý moment, kdy se z toho všeho budu muset ponaučit." A tak stojíme u zrodu nové etapy kapely, která oslovila nejen svou hudbou, ale také přístupem, miliony fanoušků po celé zemi. Těšit se můžeme na jedenáct nových skladeb. O support se ve Foru Karlín postarají dvě neméně uznávané kapely.


Polaris, jakožto první výkop večera se u nás představili již na loňském Never Say Die! Tour a od jejich účinkování na zmiňovaném putovním turné, se jejich jméno častuje stále víc ve vyšších kruzích moderního metalcoru. Chybět nebudou také američtí Beartooth, kteří přivezou novou desku Disease. Beartooth netřeba dále představovat, už jen kvůli jejich frontmanovi Calebovi, kterého si můžeme pamatovat například z působení v kapele Attack Attack!

Info

Architects (uk) + Beartooth (us) + Polaris (au)
31. 1. 2019 18:00
Forum Karlín, Praha
fb událost

Foto © Ed Mason

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články