Zprávy / Nové desky

Baro Chandel pouští do světa první energický výboj z debutu

Baro Chandel pouští do světa první energický výboj z debutu

redakce | Zprávy / Nové desky | 15.01.2018

„S jídlem roste chuť a my jsme čím dál víc hladový,“ říká žižkovská čtveřice Baro Chandel a vydává debut, který spolehlivě strhne nejen ty, kteří se vyžívají v hutném i melodickém stoner rocku. Ač mají nejblíže právě k tomuto žánru, nebojí se ani infuzí odjinud, osobitý přístup je důležitější než naplňování schémat. Co jiného taky čekat od kapely, kterou nejlépe charakterizuje slovo živelná.

Dosvědčí to jak návštěvníci jejich koncertů – a je jedno, zda se bavíme o solitérním vymetání undergroundových špeluněk anebo předskakování řeckým 1000mods na strahovské Sedmičce anebo black'n'soulovým Zeal & Ardor v Roxy. „Svlíkací publikum = svlíknutí kluci a to je dostatečně bestiální. Až se jednou svlíkne holka, celou bestialitu to rázem ztratí,“ reagují s úsměvem na pověst kapely, jejíž koncerty nenechávají nikoho (a žádné svršky) v klidu. Své vědí také posluchači Radia Wave, kteří v pořadu Startér vyhlásili skladbu My Reptilian Self tou vůbec nejlepší.


Energií nabitý debut Baro Bokhalo, který vznikal pod supervizí Amáka ve studiu Golden Hive, vyjde 2. února 2018, kdy ho předplatitelé časopisu Full Moon dostanou spolu s 82. číslem. Kapela ho následně pokřtí na koncertech v Brně a Praze.

Info

Baro Chandel + Madhouse Express + support
10. února 2018, 21:00
klub FAMU, Praha
event Praha

Baro Chandel + Hops Party + support
15. února 2018, 20:00
Kabinet múz, Brno
event Brno

Album vychází pod hlavičkou projektu Full Moon Forum, který v roce 2018 podporuje Ministerstvo kultury.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články