Akce

Bastille se vrací do Prahy

Bastille (uk)
21.02.2019 18:30
Forum Karlín, Praha

Britská kapela Bastille v čele s charismatickým Danem Smithem se po třech letech vrátí do Prahy. S chystanou třetí studiovou deskou zaútočí 21. února 2019 na Forum Karlín. Živé koncerty dají fanouškům příležitost slyšet nové skladby ještě před tím, než Bastille vydají očekávané třetí album.

Bastille se také spojili s producentem Marshmello a vydali společně jeden z největších letních hitů Happier, který je pro kapelu čtvrtou skladbou, jež se dostala do britské top pětky a americké top desítky. Píseň během několika týdnu posbírala více než 100 milionů streamů.


Bastille původně vznikli jako sólový projekt zpěváka a textaře Dana Smitha. K němu se později připojili Kyle Simmons, Will Farquarson a Chris Wood. Nejznámějším počinem je song Pompeii z debutového alba Bad Blood, který do dnešního dne jen na Youtube vidělo více než 450 milionů lidí. Píseň se umístila na druhém místě ve Spojeném království, na pátém ve Spojených státech a kapela krátce nato získala prestižní Brit Award. Od té doby Bastille odehráli přes 500 koncertů napříč šesti kontinenty a obě vydaná alba doputovala na vrchol britské albové hitparády.

Info

Bastille (uk)
21. 2. 2019 18:30
Forum Karlín, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články