Akce

Bluesoví Welshly Arms v Praze

Welshly Arms (us)
08.11.2018 20:00
Futurum Music Bar, Praha

V dnešním bláznivém světě je úlevou slyšet kapely jako Welshly Arms, kteří v pátek 25. května vydali své debutové album No Place Is Home u Republic Records. S ním také vyrazí na šňůru, jejíž jednou ze zastávek bude koncert 8. listopadu ve Futurum Music Baru v Praze.

Welshly Arms se daří splétat odvážný alternativní rock s gospelově bluesovými motivy, jsou z Clevelandu a je jich šest - Sam Getz (zpěv, kytara), Brett Lindemann (klávesy), Jimmy Weaver (basová kytara), Mikey Gould (bicí), Bri Bryant (zpěv) a Jon Bryant (zpěv). Na albu je celkem třináct písniček, které přímo vyzývají k sborovému doprovodu. Před vydáním nového alba si kapela v Clevelandu pronajala dům z devatenáctého století. Tam se No Place Is Home začalo rodit a zvláštní silná atmosféra tohoto místa prodchla první singl Sanctuary.


Od roku 2013 Welshly Arms hrají, kde se dá. Na jejich EP z roku 2017 Legendary se objevila titulní a dnes již legendární skladba Legendary. Do dnešního dne získala zlatou desku v Německu a Švýcarsku, během dvou let dosáhla 47 milionů streamů na Spotify, 1,5 milionu Shazams a dostala se do top 15 na alternativním rádiu.

Info

Welshly Arms (us)
8. 11. 2018 20:00
Futurum Music Bar, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články