Zprávy / Pozvánky

Bratislava zažije první ročník hudebního festivalu a konference Sharpe

Bratislava zažije první ročník hudebního festivalu a konference Sharpe

redakce | Zprávy / Pozvánky | 07.03.2018

Příznivci slovenské i zahraniční hudební scény by měli zpozornět. V bratislavském centru Nova Cvernovka proběhne ve dnech 27.-28. 4. 2018 mezinárodní showcaseový festival a hudební konference s názvem Sharpe. 20 koncertů na 6 pódiích, unikátní prostory i unplugged variace, během dne přednášky, diskuze a workshopy pod vedením zkušených odborníků. Poslaním Sharpe není jen přinášení zážitků, ale také prohloubení komunikace a propojování scény.

Název Sharpe odkazuje na ostrost, nekompromisnost, talent i jinakost “Sú to pre nás atribúty, ktoré veríme reflektujú to, akým spôsobom chceme celý projekt pripraviť po hudobnej a produkčnej stránke,” dodávají organizátoři z LALA Slovak Music Export. Návštěvníci budou moci objevit slovenskou i mezinárodní hudební tvorbu různých žánrů od experimentální elektroniky, přes post-klubovou scénu, kytarovky, jazzové fúze, shoegaze, psychedelii po indie folk. Představí se italský experimentální producent a bubeník Andrea Belfi, holandští Blue Crime nebo excentrický vídeňský dance-pop Ankathie Koi. Ze Slovenska pak Space Cats, Says, duo Tittingur či producent Isama Zing.


V rámci konferenčního programu vystoupí zástupci bookingové agentury ATC LIVE (Fink, Mac Demarco, Romare, Sleaford Mods), dramaturgové festivalů Ment a Eurosonic Noordeslag a mnozí další.

Info

Sharpe festival & konference
27.-28. 4. 2018
Nova Cvernovka, Bratislava, Slovensko
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články