Články / Seriály / / 3na3

3na3: Drug Me Fest

3na3: Drug Me Fest

redakce | Články / Seriály / / 3na3 | 10.06.2016

Drug Me Fest. Festival spřízněných a spřátelených kapel, které spojují žánry jako je psychedelický rock, garážový punk nebo alternativní country, se odehraje letos po osmé (a patrně naposledy) v magickém prostředí únětického Kravína. Tudíž si to nenechte ujít. Za pořadatele přidal pár slov Hank Manchini.

Jaký je váš festival? Čím je zvláštní, originální, proč ho děláte?
Hlavním důvodem, proč děláme tenhle “festival”, je asi setkávání “spřízněných duší”. Prostě nás baví potkávat lidi a kapely, které mají něco společného, hudebně a stylově si rozumí a objevují se pak na stejném pódiu. Vzorem je nám třeba akce typu All Tomorrow's Parties festival, který je založen na podobných principech.

Na které méně známé kapely se mají návštěvníci nejvíc těšit?
Náš festival si nikdy nehrál na “velká” nebo “malá” jména… Prostě nikdy bych tam nevzal kapelu, která mi není nějak blízká nebo která mě hudebně nebaví, například jen z důvodu přilákat více lidí. Navíc nemáme žádné sponzory, žádnou podporu z jiných sfér. Vše je o čisté radosti zahrát si a potkat se.

Můžeme očekávat i novinky a změny v oblasti služeb, ubytování, občerstvení nebo mimohudební zábavu?
Stejně jako loni bude i venkovní stage, kde vystoupí djs a take one man projekty. Běžné je pak grilování, otevřený oheň atd. Všechno ve dvoře starého Kravína, jehož genius loci je naprosto úžasný a jedinečný. Nově bude jen malá burza vinylů. Ostatní mimohudební zábava typu sportovních akcí a podobných taškařic nemá na Drug Me Festu co dělat.

Info

Drug Me Fest 8
18. 6. 2016
Kravín, Únětice u Prahy
www.facebook.com/events/1536656816641401

foto © Elina Richter

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články