Články / Sloupky/Blogy

Kam na rajz s Karolinou Válovou

Kam na rajz s Karolinou Válovou

redakce | Články / Sloupky/Blogy | 15.11.2018

Karolina Válová sama o sobě říká, že "teoreticky i prakticky propadla literatuře". S kamarádkou Věrou Šebestovou při mateřské vzpomínaly na své oblíbené akce a kluby, až z toho vzešel počin Zaniklé pražské kluby, mapující místa, která již dávno zavál čas, i ta, kde to tepe a hraje i dnes. Tehdy v rozhovoru k projektu a dnes s aktuální doporučenkou kam na rajz.

Last Rizla (gr) 27. 11. 2018 Balada Bar, Praha
Last Rizla, řecká alternativa, která představuje fúzi postsludge a noise rocku. Navíc v Balada Baru, necelý rok starém doupěti navazujícím na undergroundovou notu, na pražské Bořislavce.

Rakta (br) + Lavra + Pitva 4. 12. 2018 Underdogs', Praha
Trojkoncert brazilského elektro-punkového experimentu v ryze ženském složení s názvem Rakta, doomed exotiky s noiseovou příchutí od kapely Lavra a jako první česko-rakouský noise/punk Pitva. V Underdogs, v jednom z mála DIY prostorů v Praze, kde jinde...

Literární benefice pro Kuchařky bez domova 11. 12. 2018 Zázemí, Praha
Literární benefice na Kuchařky bez domova proběhne v klubu Zázemí. Kromě pěti krátkých autorských čtení se výjimečně akusticky představí zpěvačka Aiko se svým pojetím indie popu a Karel Braun (ex The Prostory Revival), který kombinuje jemné melodické techno, elektronické smyčky a psychedelickou poezii. Na místě veganské občerstvení právě od Kuchařek bez domova, projektu bojujícím proti ženskému bezdomovectví.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články