Články / Seriály / / KlipyTipy

KlipyTipy: The Complication - In Nature

KlipyTipy: The Complication - In Nature

redakce | Články / Seriály / / KlipyTipy | 09.10.2018

Rockový kvartet The Complication přichází dva roky po nahrávce Aspiring Child s novým singlem In Nature. Nažhavené lampy, ostré ataky i melodické mámení známe u The Complication od prvních akordů této sestavy. Tentokrát se tomu na zoubek podíval producent Ondřej Ježek a při poslechu novinky je zřejmé, že toto spojení čtveřici prospělo a posunulo ji na novou úroveň. Přesvědčit se můžete nejen při poslechu titulní In Nature, ale i druhé vydané skladby Villain.

Singl In Nature je o střetu reality, dospívání, kompromisech a plánování. A že právě plánování se kapele vyplatilo, říká i baskytarista Michal Schnaubert. Po dokončení zatím posledního vydaného alba totiž padlo rozhodnutí pokusit se pro příští nahrávání domluvit studio Jámor a producenta Ondřej Ježka.


Kromě zveřejněných skladeb kapela stihla natočit i další singl, který bude možné si poslechnout po novém roce. Videoklip In Nature natočil Tomáš Bláha přímo ve studiu Jámor. Michal potvrzuje, že záměrem bylo do videa energii a radost z hudby. Jak to kapele šlape na koncertech budete moci v brzké době odpozorovat na turné, které podniknou společně s kapelou The Atavists.

Info

The Complication
fb interpreta

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články