Články / Seriály / / Turban

Turban # 56: V NEONE

Turban # 56: V NEONE

Honza Bárta | Články / Seriály / / Turban | 25.09.2013

Už se k vám možná doneslo potrubní (či „poturbaní“) poštou, že v Praze vznikne v režii Lunchmeatu na měsíc pop-up klub NEONE, v jehož hudební dramaturgii má prsty mimo jiné i Turban – a spolu s hostujícím Kubou Němečkem aka tvproduktem tak zasvětil tento díl představení nabeatého programu, jež by vás rozhodně neměl minout.

Neo-novou estetiku > takřka bezezbytku naplňuje label Activia Benz – novou značku páně Slugabeda budete určitě znát, pokud máte sem tam Turban na uších. Svůj futuretrobeatový koncept přiveze do NEONE na showcase Activia Benz představit sám boss Slugabed a dánský střelec Eloq a dle domněnek a tužeb Turbanu půjde o večírek, který se nevyplatí prošvihnout (a zároveň o první showcase Activia Benz labelu mimo UK). Možná přijde i Bombok!

Na dalším pokračování klubové noci Mosaik, která už u nás premiérově představila producenty Cida Rima a Dama Mantlea, se tentokrát přímo v NEONE zastaví ostrovní ohybač beatů Kelpe. Klubový solitér a zástupce labelu Black Acre vydal letos povedenou a trochu neprávem přehlíženou desku (již čtvrtou) Fourth: The Golden Eagle, kterou hodlá v Praze představit v live provedení.

A za pozornost bude rozhodně také stát showcase netlabelu Saturate Records, který představí několik mladých beatových talentů (povětšinou z Německa), kteří po svém redefinují současné trapové paradigma – a, podobně jako NEONE, vyznávají neo-nové cesty (nejen) za beat.

Playlist Turban 21.9. 2013
Slugabed – Bombok (Activia Benz, 2013)
Ghost Mutt – Thoroughbred (Donky Pitch, 2010)
813 – The Whaler (Activia Benz, 2013)
Eloq – Klonux (Activia Benz, 2013)
Slugabed – This Is a Warning (Activia Benz, 2013)
Boeboe – Amazon Basin (Saturate Records, 2013)
Lakritze – Ghostberry (Saturate Records, 2012)
Kelpe – Superzero Theme (Drut, 2013)
FNTM – Sirens (TyNikdy, 2013)
Gillepsy – Click Party (Double-Click remix) (Hyperboloid Records, 2013)

Info

Přehraj si svůj oblíbený pořad:
www.rozhlas.cz/radiowave/jukebox

Máme rádi Radio Wave, posloucháme, jak dělají vlny.
www.rozhlas.cz/radiowave/porady/_zprava/1103415
www.rozhlas.cz/radiowave/portal

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články