Články / Sloupky/Blogy

!!! VŠUDE EWA FARNA KURVA !!!

!!! VŠUDE EWA FARNA KURVA !!!

WAGHiSS666 | Články / Sloupky/Blogy | 17.04.2015

Tak jsem si dal záznam žánrových andělů i Bonuse s Turkem vs. Wronku na Wavu a vydedukoval jsem jednu podstatnou informaci: Banán je hrdina! Nemám potřebu lézt mu do prdele, přesto s jeho gestem souhlasím.


"Respektujte se navzájem, muzikanti," řekl nějaký nýmand s akustikou, jehož celé vystoupení, na úkor medailonků vítězných interpretů napsaných prckem při první hodině slohu, jsem nedal, sorry. Nicméně Banán mě respektuje stejně jako já jeho, což je neskutečný vzhledem k tomu, jak jsme nesrovnatelní.

Ivan je hrdina, taktéž. VYKŘIČNÍK!!! Nejen proto, že ho sere kouření a šel se mnou na cigáro sepsat playlist do Underu, o 20€ chudší a pravděpodobně roztřískaný z tour s Repelent SS a Hanbou, nebo proto, že namísto kecání s Retox seděl v backstagi Kabinetu Múz v Brně a hlubokomyslně odpovídal na moje debilní, stokrát položené otázky.

Ivan je můj hrdina a zároveň můj kamarád. Vždycky mi podá svoji medvědí tlapu první, nikdy neodpovídá jednoduchou větou, ale přidá nějakou parádu, co mi rezonuje v palici ještě měsíc, a každé naše setkání je speciální. Ať už na Sedmičce, doma v klubu, kde mu "rozehřívám publikum", nebo u stánku s merchem.


Namísto reprízy seriálu, co znáte zpaměti, si všichni POVINNĚ pusťte tenhle narozeninový podcast UTTC X. Ignorujte moderátora model "nesmělá čtrnáctiletá roztleskávačka" a poslechněte si člověka, co nemá zapotřebí machrovat, má to v hlavě v pořádku a HLAVNĚ má na stará kolena pořád energie na rozdávání, narozdíl od fracků, co brečí do klávesnice. Veganství, sXe, fízlové, pohlcení hardcore v době před internetem, láska za oceánem, zbastardizový metalcore i plány Damage Done Records na rok 2015.

Bylo mi ctí. Díky!

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články