Akce

Dälek se cestou z Pohody staví v Praze

Dälek (us)
10.07.2018 19:30
Palác Akropolis, Praha

Dälek jsou hlasité zvukové monstrum. Představte si surovost Godflesh, nepředvídatelnost Aphex Twin, eleganci Massive Attack, taneční vibrace The Young Gods a rozmlžené kytarové vazbení My Bloody Valentine. K tomu přidejte temné industriální beaty i tepavou energii uvědomělému rapu po vzoru Public Enemy.

Maximální často až fyzický zážitek, intenzivní střet s hlukovou vlnou a neklidnými komentáři. Disonantní hluky svádějí nekonečné souboje s tvrdými beaty. Striktní hip-hop versus psychedelické třeštění. Temná atmosféra špinavých nočních ulic. Beznadějná samota a izolace uprostřed toho nejlidnatějšího města. Od roku 1998 kdy se dali dohromady zůstává jejich hudba dráždivým tajemstvím.


Vydávají na labelu Mika Pattona Ipecac, spolupracovali s krautrockovou legendou Faust, The Young Gods, Techno Animals a řadou dalších. Na festivalu Pohoda se letos představí ve společném projektu se švédským freejazzovým saxofonistou Matsem Gustafssonem. Do Prahy přijíždí s aktuálním albem Endangered Philosophies.

Info

Dälek (us)
10. 7. 2018 19:30
Palác Akroplis, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články