Zprávy / Pozvánky

Daniel Sloss přiveze svou novou stand-up show

Daniel Sloss přiveze svou novou stand-up show

redakce | Zprávy / Pozvánky | 13.06.2018

Po loňském vyprodaném stand-upu se 13. října vrací do Prahy Daniel Sloss, aby v prostoru Kina Lucerna představil svou novou show s názvem X. Speciálním hostem bude začínající britský komik Gareth Waugh.

Skotský uznávaný a oceňovaný komik Daniel Sloss se svými vystoupeními procestoval více než dvacet osm zemí světa od New Yorku po Nový Zéland. Pro společnost Netflix letos natočil hned dva pořady. Účinkoval hned v osmi epizodách americké talk show Conan a jedenáctkrát za sebou vyprodal edinburský festival Fringe, kde platí za jeden z největších taháků posledních let. Podmanil si také londýnský prostor West End či Off-Broadway v New Yorku. Vystupoval v pořadech Roast Battles a Drunk History stanice Comedy Central, v relaci Sunday Night at the Palladium televize ITV či Late Late Show with Craig Ferguson televize CBS. Ve svých dvaadvaceti letech napsal, financoval, režíroval a účinkoval v šestidílné online sérii M.U.F.F. Jeho vystoupení v rámci Tedx Talk vidělo přes 600 000 lidí a videa na internetu čítají dohromady více než 5 milionů zhlédnutí. Pro Netflix letos natočil speciály Dark a Jigsaw, dříve známé jako So?. V současnosti se komik vydává na svou desátou světovou tour.

V pouhých sedmnácti letech se Sloss stal historicky nejmladším finalistou britské soutěže So You Think You’re Funny? určené pro začínající komiky. Nejmladším účinkujícím byl také v rámci svého prvního stand-upu na edinburském Fringe. Od té doby se každoročně vrací s novou show a vystupuje pokaždé pro plnou kapacitu 10 000 lidí.

Info

Daniel Sloss (uk)
13. 10. 2018 21:00
Kino Lucerna, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články