Akce

Die Antwoord přivezou do Prahy Moonchild Sanelly

Die Antwoord (za) + Moonchild Sanelly (za)
20.08.2018 20:00
Výstaviště Holešovice, Praha

Jako support s Die Antwoord přijede jedna z nejžhavějších mladých jihoafrických hvězd alternativní scény Moonchild Sanelly. Vystoupí 20. srpna v Praze na Výstavišti v Holešovicích.

Možná jste již zaznamenali projekt Damona Albarna (Gorillaz, Blur) s názvem Africa Express. Albarnovi se již od roku 2006 s úzkou skupinou producentů a hudebníků daří propojovat muzikanty z různých kultur a vrstev. Letos v únoru se do tohoto projektu zapojila i výše zmíněná Moonchild Sanelly. Během krátkého období se jim podařilo dosáhnout toho, o co jiní usilují celý život. Koncem roku 2017 se podílela na vzniku velkého hitu Midnight Starring, který produkovali DJ Maphorisa a DJ Tira. A letošní rok se zdá, že bude též patřit Moonchild Sanelly. V únoru natočila mezinárodní hit Down Low (Waird Together) a své dvě skladby Thirsty (feat. Rudeboyz) a F-Boyz. Videoklip k singlu F-Boyz si spolu se svým managerem SJ Nicholsonem režírovala sama. Oba videoklipy vznikly původně exkluzivně pro MTV Base Africa.

Na celý srpen se Moonchild Sanelly připojí ke svým krajanům Die Antwoord na jejich evropském turné a při té příležitosti se představí i pražskému publiku. I to se dá považovat za jeden z jejích hudebních milníků.

Info

Die Antwoord (za) + Moonchild Sanelly (za)
20. 8. 2018 20:00
Výstaviště Holešovice, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články