Zprávy / Festivalové

Festival Beats for Love startuje již ve středu

Festival Beats for Love startuje již ve středu

redakce | Zprávy / Festivalové | 03.07.2018

Největší festival elektronické hudby Beats for Love v srdci Evropy otevře své brány už ve středu 4. července. Fanoušky taneční hudby letos čekají 4 dny plné vystoupení zahraničních i českých DJs, umělců a performerů, kteří zahrají na 13 pódiích v areálu Dolních Vítkovic.

Hlavními headlinery letos budou Galantis, Alan Walker, Sigma, Roger Sanchez, Andy C, Sub Focus či Youngr. Milovníky elektronické hudby kromě nich roztančí více jak 400 dalších interpretů z celého světa. Ti si budou pomyslnou hudební štafetu předávat na 13 různých pódiích. Kromě nepřeberného množství hvězd ze světa elektronické hudby budou k vidění i zástupci jiných hudebních stylů. Strhující show předvedou například tuzemští interpreti jako Ektor, Kali nebo Skyline.

Na festivalu bude probíhat také domácí finále mezinárodní djské soutěže IDA World 2018. Tuzemští DJs budou v kategoriích Show, Scratch a Technika. Vítězové si zahrají na hlavní stage festivalu. Neobvyklým hudebním projektem je i spolupráce s neslyšícími tanečníky a nevidomým zpěvákem. V neposlední řadě má festival i letos charitativní přesah. Letos proběhne veřejná sbírka na podporu nevyléčitelně nemocných pacientů a pozůstalých z Mobilního hospicu Strom života.

Info

Beats for Love
4. – 7. 7. 2018 14:00
Areál Dolní Vítkovice, Ostrava
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články