Články / Offtopic / / Komix

Harley Quinn 2: velká prsa, pěkné zadky, lesbické poznámky

Harley Quinn 2: velká prsa, pěkné zadky, lesbické poznámky

3DDI3 | Články / Offtopic / / Komix | 02.04.2017

Deadpool s prsama je zpět! Vrchní albínská konkubína vtipálka z Gothamu pokračuje v podobném stylu jako posledně. Bohužel se nikam neposouvá a omílá dokola stejnou písničku o nezávislé holce, která je malinko trhlá a občas někoho zabije.

Příběhy jsou tentokrát samostatnější a Harley Quinn v nich dostává superhrdinskou parťačku Power Girl, která trpí amnézií po konfliktu s mimozemskou pěstí. Poměrně osvěžující je návštěva neznámých koutů vesmíru, a to díky fantastické kresbě Johna Timmse. Jde sice o dynamickou podívanou, ale ve finále vyústí pouze v předvídatelnou odbočku (šťouchající do Marvelu), kde se stane A, aby se mohlo stát B. Poměrně nečekaně je zde zařazen příběh, který se odehrává pět let v budoucnosti na pustém ostrově, kde se Harley setkává se svým koblížkem - Jokerem. Dějová odbočka konečně lehce ukazuje vztah obou srandistů, které jsme v sérii spolu doposud neviděli a ustavení jakési zvrácené formy vlády dokáže místy pobavit. Rozhodně více než Utajený počátek, který je vysloveně odbytý. Ve speciálu o Harley Quinn na ComicConu už ale nejde o nic jiného než metasebepropagaci, kdy stánky světa DC jsou to jediné, co v San Diegu uvidíte, a během čtení se v hlavě rodí nepříjemné otázky o tom kam tvůrci tímto míří, jen aby závěrečná pointa prozradila, že nemíří nikam.

Spousta nadsázky, velká prsa, pěkné zadky, lesbické poznámky. Je to neškodné, místy úsměvné, odpočinkové, ale zároveň hodně vychtěné. Není se čeho chytit. Velkým problémem je scenáristické duo Amandy Connerové a Jimmyho Palmiottiho, které si sice umí hrát s postavou, ale není schopné ji kamkoliv dovést a dát jejímu putování smysl.

Info

Jimmy Palmiotti, Amanda Conner - Harley Quinn 2: Výpadek (BBart, 2016)
www.bbart.cz/katalog.asp?id=3189

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články