Zprávy / Pozvánky

Hippie Sabotage. Mono Fono.

Hippie Sabotage. Mono Fono.

redakce | Zprávy / Pozvánky | 28.01.2018

EDM projekt Hippie Sabotage je známý svými remixy, spojováním různých elektronických žánrů a taky svými živými vystoupeními. A jako takový vystoupí v pražském klubu Mono Fono.


Dvojice Kevin a Jeff Saurerovi umí komunikovat s publikem. Jeff je za pultem a Kevin pravidelně pobíhá mezi lidmi, fotí si s nimi selfie a každým beatem si je stále více a více podmaňuje. Obecenstvo jejich otevřenost vítá a oplácí jim stejně. Mladíci od roku 2013 vydali čtyři alba a tři EP. V roce 2014 se v hitparádě Billboard umístili na prvním místě žebříčku Next Big Sound. Další pozornosti se jim dostalo, když zremixovali tou dobou ve všech rádiích znějící hit Habits (Stay High) od Tove Lo, kterého si všimla i Ellie Goulding a napsala o něm na svém instagramu. Song okamžitě získal obrovskou popularitu a v současné době má na Spotify téměř tři sta milionů přehrání. Také na albu Fifty Shades of Grey Remixed zremixovali skladbu One Last Night od Vaults.

Hudba Hippie Sabotage nejsou ale jen remixy. Jejich autorská hudba se pohybuje na pomezí EDM, hip hopu, elektroniky a na posledním albu Drifter můžeme dokonce slyšet i prvky downtempa. Většina skladeb má na Spotify miliony přehrání, jsou to ale především živá vystoupení, které dělají z Hippie Sabotage kapelu se vím všudy.

Info

Hippie Sabotage (us)
28. 3. 2018 19:00
Mono Fono, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články