Zprávy / Pozvánky

Irský raper Rejjie Snow ve Futuru

Irský raper Rejjie Snow ve Futuru

redakce | Zprávy / Pozvánky | 04.10.2017

Alexander Anyaegbunam, který se narodil 27. června 1993, je znám především pod jménem Rejjie Snow. Rejjie Snow je irský hiphopový umělec a producent z Dublinu. Do pražského Futurum Music Baru dorazí 28. března a vstupenky na jeho koncert budou v předprodejích Futurum Music Baru, GoOut, Ticketpro a Ticketportal již od 9 hodin čtvrtka 5. října za 390 Kč + poplatky. Na místě v den koncertu za 490 Kč.

Rejjie Snow se narodil nigerijskému otci a irsko-jamajské matce. Vyrůstal v oblasti Glasnevin a Drumcondra a později navštěvoval Belvedere College SJ v centru Dublinu. Na škole vystupoval v mnoha divadelních představeních, velký vztah měl ale i ke sportu, konkrétně k atletice. V roce 2011 se přestěhoval do Spojených států a studoval Vysokou školu umění a designu v Savannah v Georgii. Po skončení semestru ale ze školy odešel a vrátil se zpět do Irska, kde se zaměřil svoji hudební kariéru.


Snow vydal své první EP, Rejovič, v červnu 2013. Okamžitě vystřelil na vrchol iTunes hip hopové hitparády před takové velikány, jakými jsou Kanye West a J Cole. Jeho skladba, 1992, dosáhla jednoho milionu shlédnuté na YouTube. V červnu 2015 vydal svůj oficiální debutový singl s Cam O'bi po celém světě. Video, ve kterém se představila Lily-Rose Depp, bylo v prvním týdnu přehráno pět set tisíckrát. V roce 2016 se upsal 300 Entertainment, u kterých v září vydal první track D.R.U.GS. Snow následně potvrdil, že dlouho očekávané debutové album s názvem Dear Annie, které produkoval držitel Grammy Rahki je téměř před dokončením a jeho vydání je plánováno za začátek roku 2017. První singl s názvem Crooked Cops vyšel 20. ledna letošního roku.

Fanoušky Rejjie Snowa jsou nejrůznější celebrity, mezi něž patří například Odd Future i Madonna. Jeho koncerty bývají vyprodaným kultem, takže po jeho vystoupení ve Fururu budete zcela jistě jeho fanoušky i vy.

Info

Rejjie Snow (ir)
28. 3. 2018 20:00
Futurum Music Bar, Praha
Vstupné 390,- Kč + poplatky v předprodejích od 5.října od 9:00, 490,- Kč na místě v den koncertu.

www.facebook.com/events/338857159918342
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články