Zprávy / Festivalové

Jednou ranou na Sziget uzavírá přihlášky

Jednou ranou na Sziget uzavírá přihlášky

redakce | Zprávy / Festivalové | 22.02.2019

Šance zahrát si na jednom z nejprestižnějších festivalů se nabízí všem hudebníkům z České republiky soutěž Jednou ranou na Sziget. Do konce února musí poslat přihlášku a v případě postupu do finálového kola přesvědčit fanoušky Szigetu na finálovém koncertě 15. 5. v Café V lese. Vítěz soutěže vystoupí na letošním ročníku festivalu Sziget, kde zahrají také Ed Sheeran, Foo Fighters, Post Malone, Florence + The Machine, Twenty One Pilots, The 1975 a stovky dalších. Sziget Festival se koná od 7. srpna do 13. srpna.

Soutěže se mohou účastnit interpreti/tky s trvalým pobytem v ČR, nebo kapely s více členy splňující tuto podmínku ze 75%. Kapely zasílají v prvním kole pouze link na jednu skladbu, a to nejpozději do konce února. Tři finalisty vybere odborná porota, celkového vítěze pak samotní návštěvníci Szigetu na koncertu 15. 5. v pražském klubu Café V lese. Na tento koncert totiž budou mít volný vstup všichni fanoušci festivalu Sziget, kteří se prokáží zakoupenou permanentkou na letošní ročník.

Pošlete email na soutez@szigetfestival.cz (do 28. 2. 2019), který bude obsahovat název kapely, link na jeden videoklip, odkaz na webovou prezentaci a kontakt na zodpovědného zástupce kapely. První ročník v roce 2015 vyhráli například Ghost of You. Porotu tvoří zástupci festivalu Sziget, časopisu Reflex, magazínů Musicserver, Frontman a Kulturně.com.

Info

Sziget 2019
7. - 13. 8. 2019
Budapešť, Maďarsko
web festivalu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články