Zprávy / Pozvánky

Kinder Grinder se vrací, už po sedmé

Kinder Grinder se vrací, už po sedmé

redakce | Zprávy / Pozvánky | 19.01.2018

Po šílené ženě, dožadující se sňatku s nevybuchlým dělostřeleckým nábojem, objevil záchranářský tým v bombardované milionářské části města dalšího přeživšího. Po fyzické stránce zdá se býti objevený muž v pořádku, jeho psychika si však žádá zásah odborníka a proto je tady Kinder Grinder 2018.

Festival Kinder Grinder se vrací, už po sedmé. Grindcorový line-up jako v minulých letech, tentokrát s headlinerem, který v rámci České republiky střídá podia výhradně jen na festivalech Obscene Extreme a Brutal Assault. Pořadatelům se však lstí podařilo přesvědčit Excrementory Grindfuckers o tom, že i Kinder Grinder je velký festival a že dřevěná bouda Modrá Vopice je ve skutečnosti zastřešený stadion v centru Prahy. Německá formace je aktivní již od roku 2001, nejsou tu proto aby kázali, jsou tu proto aby bavili. Sebe a nejen sebe. Grindcore, techno i teplý pop.


Francouzsko-tuniská Kaliyuga si v Modré Vopici už zahrála a to během Fekal Party. Debutní album vydali loni za laskavé péče tuzemských L'inphantile Collective a jejich živé sety patří k těm nejlepším, které vám evropská grindová scéna může naservírovat. V jejich tvorbě nalezne taktéž blackové i crustové momenty a nutno dodat, že Emi, vokalistka a tahounka kapely, je prostě živel.

Čeští Bowel Fuck dozráli jako víno. Jejich bublající goregrind časem přerostl v grind core klasického vyznání. Bez nadsázky Squash Bowels tuzemské scény. Insistent, nové jméno, staré ksichty. Nová grindcore kapela z českých luhů a hájů, založili ji před pár měsíci úprchlí trestanci z Destructive Explosion of Anal Garland. Ve vopici bude živá premiéra. Aftercome, pražská smečka z HC/GC podhoubí, na kontě debutní ípíčko a v jejich řadách nově i pan Beherit (Ahumado, Uprise, King Keporkak).

Info

Kinder Grinder 7
10. 3. 2018 18:30
Modrá Vopice, Praha
Vstupné: 290,- v předprodeji

www.facebook.com/events/142401803040532
www.facebook.com/neonarcis

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články