Články / Seriály / / KlipyTipy

KlipyTipy: Pipes and Pints - Karma Killer

KlipyTipy: Pipes and Pints - Karma Killer

redakce | Články / Seriály / / KlipyTipy | 03.10.2018

Pipes and Pints vypouštějí do světa nový videoklip Karma Killer, kde účtují s vlastní minulostí. Klip, který oficiálně vyšel v pondělí 1. října v 10 hodin a 10 minut, má být o špatné až toxické karmě a jejím zahubení. Chystaná deska má brzy potvrdit nové směřování kapely.

Videoklip Karma Killer vznikal ve spolupráci s kamarády Sultánem a Majkelínou Cat z erotického kinky projektu SM Project. "Rádi testují hranice a provokují a na výsledku je to rozhodně znát. Nám šlo ale spíš o symboliku," vysvětluje Kalina. "Majkelína v klipu ztělesňuje živočišnou energii, brutální krásu, dominanci, sebevědomí - zkrátka všechno, co umí s karmou zatočit a dokáže brát osud do vlastních rukou," dodává.


Na tuzemská i zahraniční pódia se Pipes and Pints vrátili v roce 2018 po roční pauze a personálních změnách. Videoklip tak má potvrdit vstup kapely do nové éry, kterou na jaře příštího roku definitivně stvrdí nová deska. Album průběžně vzniká pod dohledem producenta Jardy Helešice. Vydání je naplánováno na květen 2019.

Info

Pipes and Pints
fb interpreta

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články