Akce

Koncertní březen v Piksle s PiCrew

Lyssa
16.03.2019 21:00
Piksla, Břeclav

V březnu tohoto roku se sešlo několik koncertů, které PiCrew nemohli odmítnout, a proto vás rovnou na tři zvou.

Hned první den měsíce března přivezou do Břeclavi chorvatskou kapelu Harvo Jay. O týden později, tedy 7. března, v Piksle zahrají Nesbitt´s Inequality, pražská kapela OTK obklopující čecho-kanaďana Toda Nesbitta, OTK a rakouská kapela I´m A Sloth. Tento hudební maraton 16. března završí kapela Lyssa, jeden ze základních kamenů pražského labelu Silver Rocket.

Harvo Jay jsou tři mladíci z chorvatského Osijeku, kteří ještě nezapomněli, jak zní opravdu syrový osmdesátkový noise rock. Ten ale osobitě míchají s devadesátkovým grungem a šedesátkovým psychedelickým popem. Sami tento neuroticky snový styl ale nazývají turborock. Od roku 2015 v domácím studiu nahráli dvě EP a jednu debutovou desku, Sok od agonije.

I´m A Sloth je energické trio z Vídně oslavující devadesátkový grunge. Milují Kurta Cobaina, Mudhoney i Tad Doyle a na jejich muzice to jde hodně slyšet. V roce 2013 předskakovali undergroundové legendě Lydii Lunch. Na kontě mají několik desek a svými koncerty podpořili několik benefičních akcí. Lenochody podpoří Nesbitt´s Inequality a OTK.

Kapela Lyssa vznikla již koncem devadesátek a je až s podivem, že se v Piksle. Má na svém kontě několik desek a splitů, nám ale představí svou novou desku Bipolar, která vyšla loni. Lyssa byla vždy svá, hrubá, nekompromisní. To vše se v Bipolar promítlo; řezavá kytara, neúnavně tepající bicí a samozřejmě vibrující basa.

Info

PiCrew
web promotérů

Harvo Jay (hr)
1. 3. 2019 20:00
Piksla, Břeclav
fb událost

Nesbitt´s Inequality + OTK + I´m A Sloth (at)
7. 3. 2019 21:00
Piksla, Břeclav
fb událost

Lyssa
16. 3. 2019 21:00
Piksla, Břeclav
fb událost

foto © Robert Radelmacher

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články