Akce

Královna burlesky Dita Von Teese v Praze

Dita Von Teese (us)
22.11.2018 19:30
Kongresové centrum, Praha

Královna burlesky Dita Von Teese míří do Prahy. Mezinárodní ikona vystoupí v rámci evropského turné The Art of the Teese v listopadu v Kongresovém centru. Show se doposud hrála ve vyprodaných sálech po celých Spojených státech, Kanadě a Austrálii. Kritika označuje představení Dity Von Teese jako největší podívanou v celé historii burlesky.

Dita Von Teese během večera plného půvabu dokáže českému publiku, proč je považována za nejzářivější hvězdu tohoto žánru. Pražské vystoupení bude nejen jediné v České republice, ale také první středoevropskou zastávkou celé tour. Každé představení tvoří vizuálně nabitý program exkluzivních výstupů, které udělaly z Dity Von Teese uznávanou umělkyni moderní burlesky. Součástí programu jsou čtyři čísla, včetně nové verze ikonické "Martini sklenky", která nyní představí číši na šampaňské v barokním stylu, pokrytou 150 000 krystaly Swarovski.


The Art of the Teese tvoří dále některé strip-show, včetně muzikální striptýzové scény Lazy, baletní burlesky Swan Lake Stripteese a Rhinestone Cowgirl výstup přítelem Vontourage. Celé představení hýří haute-couture kostýmy od Jenny Packahmové, Catherine D'Lishové a proslaveného tvůrce korzetů Mr. Pearla, doplněnými botami vytvořenými na míru exkluzivně Christianem Louboutinem.

Info

Dita Von Teese (us)
22. 11. 2018 19:30
Kongresové centrum, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články