Zprávy / Pozvánky

Lenny Kravitz se vrátí do Prahy

Lenny Kravitz se vrátí do Prahy

redakce | Zprávy / Pozvánky | 23.01.2018

Lenny Kravitz oznámil termíny svého nadcházejícího evropského turné, v rámci kterého vystoupí 2. 6. 2018 také v pražské O2 Areně. Vyjma samotného koncertování chystá také hudební novinku, která by měla vyjít na jaře.

Lenny Kravitz je považován za jednoho z prominentních rockových hudebníků naší doby, který překračuje žánr, styl, rasu i třídu. Během dvacetileté hudební kariéry se Kravitz, který našel zalíbení v soulu, funku a rocku 60. a 70. let, proslavil jako skladatel, producent a multiinstrumentalista. Vydal deset studiových alb, kterých se po celém světě prodalo přes 38 milionů kusů. Získal čtyři po sobě jdoucí ceny Grammy.


Hudební úspěchy a jeho všestrannost mu umožnily proniknout i mimo rámec hudebního průmyslu. Lenny Kravitz se objevil ve filmu Precious, v obou dílech Hunger Games nebo ve snímku Komorník. Kromě hudby a účinkování ve filmu se Kravitz od roku 2003 věnuje své kreativní firmě Kravitz Design Inc, která poskytuje obchodní a rezidenční služby v oblasti designu, vývoje produktů a značek.

Info

Lenny Kravitz (us)
2. 6. 2018 20:00
O2 arena, Praha

fb událost

Foto © Kryštof Havlice

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články