Akce

Lil Xan rouzpoutá v Praze Xanarchii

Lil Xan (us)
10.03.2019 19:00
Lucerna Music Bar, Praha

Lil Xan se na jaře představí premiérově v Praze. Jeden z nejposlouchanějších rapperů současnosti přiveze 10. března do Lucerna Music Baru nejen svůj hit Betrayed a desku Total Xanarachy, ale i aktuální singly, které dvaadvacetiletý hudebník neúnavně vydává.

Před čtyřiceti lety rozpoutali Sex Pistols ve Velké Británii anarchii. Namísto punku má teď ale ve světě hudby hlavní slovo rap. I proto vznikl v Kalifornii kolektiv Low Gang, kam se před dvěma lety rekrutoval i mladý Diego Leanos. Známí mu říkají Diego, ve světě je ale víc známý pod přezdívkou Lil Xan. Začínal na Soundcloudu a Youtube, odkud se dostal až k nejstreamovanějším interpretům Spotify. Been Bout It, Slingshot nebo Who Are You? - to jsou všechno singly, které předznamenaly letošní debut Total Xanarchy a následný mixtape Heartbreak Soldiers.

Protože mu byl velkou inspirací Mac Miller, rozhodl se Lil Xan, že navíc natočí album jako poctu tomuto letos zesnulému hudebníkovi. Vystoupení v pražském Lucerna Music Baru slibuje velký mejdan, který bude pravděpodobně dost náročný. Hlavně pro publikum, ze kterého by mohli být slabší jedinci hospitalizováni, podobně jako když se Lil Xan nedávno přejedl pikantními chipsy.

Info

Lil Xan (us)
10. 3. 2019 19:00
Lucerna Music Bar, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články