Zprávy / Pozvánky

5 kapel, 5 zemí, 5 různých přístupů

5 kapel, 5 zemí, 5 různých přístupů

redakce | Zprávy / Pozvánky | 17.04.2018

5 kapel. 5 zemí, 5 různých přístupů k tvorbě. Skutečně našlapanej večírek se chystá 27. 4. Pod lampou a každej hudební gurmán by neměl chybět. Nasranej blackened doom Monolithian z Anglie, party sludge Snow Burial z USA, prog math rock For Dummies z Mexika, emotivní matikáři Eremo z Itálie a nakonec nebo vlastně na úvod celé multižánrové párty lokální legendy Incest.

Monolithian je to nejtemnější co vám večírek nabídne. Black doomové duo složené z opravdu masivního basáka Simona a bubenice Shannon. Aktivní od roku 2010, mají rádi Electric Wizard, Mayhem, Black Cobra nebo Darkthrone a je to hodně znát. Nejmladší kapela z celé 5tice Eremo pochází z Itálie a hrají emo math core nebo něco takovýho. Takže je tam jak dostatek nasranosti a přímočarosti z hardcoru, tak technických fines známých od největších matikářů.


Snow Burial se definují jako party sludge metal trio a přiletí za námi až z Chicaga. V jejich hudbě se prolíná vícero stylů převážně z metalových vod a výsledkem je melodický, rytmický a zároveň dost temný koktejl. Kluci z Mexické Xalapy na to dou zase trochu jinak. For Dummies vždy ví, kdy potlačit svoje ega. Takže tu máme progresivní math rock, který tak trochu jazzově probublává, zpomaluje, zrychluje a nabíjí vše kolem sebe.

Info

Monolithian (uk) + Snow Burial (us) + Eremo (it) + For Dummies (mx)
27. 4. 2018 20:00
Divadlo Pod lampou, Plzeň
fb událost

Foto © Ash71

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články