Zprávy / Offtopic-Novinky

7 Dayz Film Contest jde do finále

7 Dayz Film Contest jde do finále

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 15.09.2017

Třetí ročník unikátní soutěže 7 DAYZ Film Contest právě teď finišuje. Všechny týmy už mají úspěšně za sebou hlavní soutěžní klání, v rámci kterého měly za úkol během 7 dnů natočit 7 minutový film se sportovní tematikou. O vítězích se rozhodne již tuto sobotu a vy můžete být u toho.

7 DAYZ Film Contest je československý soutěžní festival sportovních filmů natočených během 7 dnů. Na svědomí ho má parta kolem LIP Production a Life Is Porno, která nepřestává lovit nové filmařské talenty. Finále soutěže se uskuteční v sobotu 16. září v prostorách Paláce Elektra/ The Chemistry Gallery (Bubenská 1, Praha 7) od 21:00. Po skončení bude tradičně následovat pořádný mejdan.


Program finálového večera odstartuje již v 18:30 ve Forbidden Spotu, kde bude k vidění všech 16 finálových snímků hlavní kategorie BEST 7 DAYZ FILM. Pokud chcete být mezi prvními šťastlivci, kteří filmy uvidí, na nic nečekejte a utíkejte do Forbidden Spotu pro lístek. Kvůli omezené kapacitě jich bude k dispozici pouze 100 ks. Od neděle si všechny filmy bude možné pustit i online na webu.

Po projekci filmů přijde na řadu samotné finále, které odstartuje ve 21:00 v Paláci Elektra. Zlatým hřebem bude promítání nejlepších filmů z letošního ročníku a oficiální vyhlášení vítězů všech kategorií. Filmy bude hodnotit odborná porota, ve které usedne Olympionik Vavřinec Hradilek, dokumentaristka Helena Třeštíková, režisér Radek Karkys, kameraman Michael Gahut a umělec Yemi AD. Následovat bude samozřejmě i pořádný mejdan, kde poteče ledově namražený Jägermeister proudem až do časných ranních hodin. Za dýdžejský pult se postaví ostřílení DJ's Akvamen a Dead Sailor.

Info

7 Dayz Film Contest
16. 9. 2017 21:00
The Chemistry Gallery, Praha

www.facebook.com/events/522579058090156
www.facebook.com/ChemistryGallery
www.facebook.com/7DAYZfilmcontest

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články