Zprávy / Nové desky

Adacta přichází se Zlem

Adacta přichází se Zlem

redakce | Zprávy / Nové desky | 01.04.2018

Právě vychází nové, v pořadí už páté album bratislavské formace Adacta s krátkým a výstižným názvem Zlo. Nový zářez na pažbě je opět krokem do nového prostoru, kde kytary objevují rozšířené možnosti, které nabízejí nejen crustové ale i deathmetalové riffy v kombinaci s typickou epickou a temnou melodikou poháněnou vpřed punkově průraznými a neúprosnými bicími.

Celou tuto mašinérii podporují baskytarové vyhrávky a drive jí dodává lyrika, která zkoumá různé formy lidské zloby a zdůrazňuje, že skutečné zlo, to jsme my – zlo pochází z našeho nitra. První singl s lyric videem s názvem Zabudol som odpúštať byl zveřejněný na začátku roku.


Album ve skutečně dlouhohrající minutáži zhruba 41 minut vychází na vinylu v Česku a na Slovensku na osvedčeném punkovém labelu Papagajův Hlasatel records, ve Švédsku u Dark Elk Vinyls, a speciální edice sa chystají v Mexiku, Čile a Brazílii. Na podporu alba vyráží Adacta na přelomu března a dubna na své první turné mimo Evropu do Brazílie a následně bude v průběhu celého roku 2018 intenzivně koncertovat v Česku a na Slovensku.

Info

Adacta
bandcamp vydavatele

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články