Zprávy / Pozvánky

Addict #11 zahájí Prague Fashion Week

Addict #11 zahájí Prague Fashion Week

redakce | Zprávy / Pozvánky | 12.03.2018

DJ NobodyListen se po dvouměsíční odmlce hlásí s dalším dílem party Addict. V pořadí již jedenácté pokračování Addictu bude mít tentokrát podtitul Fashion Weak Edition a proběhne jako oficiální zahajovací party a část programu akce Mercedes-Benz Prague Fashion Week. V roli hlavní hvězdy vystoupí londýnský DJ Sweyn Jupiter, který si v Praze zahraje poprvé.

Autentickou atmosféru smíchovského kostela Sacre Coeur podtrhne zvuk z extra výkonného sound systému od L-Acoustics a vizuální doprovod, o který se postará Lunchmeat Studio. Vše pak umocní i fakt, že všichni účastníci party budou oděni do stejnobarevného oblečení. Doporučeným dress codem je černá barva.

V roli headlinera se objeví londýnský DJ a producent Sweyn Jupiter, který je součástí uznávaného labelu Night Slugs a spolupracuje s takovými jmény jako Kelela, Danzel Curry, Flirta D atd. V Praze si v rámci Addictu zahraje vůbec poprvé. Neméně zajímavé bude i vystoupení samotného organizátora Jakuba Stracha alias DJ NobodyListen. Všechny přítomné si svými sety zaručeně podmaní i DJs nrmn, Kewu a Pierre. Jako speciální host vystoupí Calin.

Info

Addict #11:
Sweyn Jupiter (uk) + NobodyListen ad. 16. 3. 2018 21:00
Sacre Coeur, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články