PLAYER FM

Novinky / Pozvánky

Pozvánky

Benefiční koncert pro šumavskou divočinu Vol. 3

Benefiční koncert pro šumavskou divočinu Vol. 3

|

Nikdy neuškodí angažovat se pro dobrou věc a když je k tomu navíc ještě spousta dobré muziky, dvakrát dobře. Třetí kolo benefičních koncertů na podporu Národního parku Šumava představí třeba Kill the Dandies!, Načevu a Tomáše Vtípila, Jaromíra 99 sólově a akusticky, velký Big Boss Jam feat Vladimír 518, LA4, Orion, James Cole, Mike T a Refew a v neposlední řadě i Václava Havelku III z Please the Trees. Poslyšte slova organizátorů.


Vážení přátelé, nechoďme okolo horké kaše – situace je opravdu vážná! Senátem před prázdninami prošel návrh zákona, jenž může být pro náš největší přírodní klenot, Národní park Šumava, ve svém důsledku likvidační, a to zcela reálně. Tento zákon neponechává vůbec žádné místo, kde by zůstala divoká příroda, kterou lidé budou pouze navštěvovat – tedy účel, kvůli němuž se národní parky všude na světě zřizují. Proto na vás apelujeme, ozvěme se společně proti tomuto návrhu zákona a, když už nic jiného, nebuďme ostudou před celým světem: Zatímco zvláště v západní Evropě anebo např. na obou amerických kontinentech se národní parky rozšiřují a vznikají stále nové – Česká republika se chystá k pravému opaku. S touto společnou myšlenkou se spříznění umělci napříč žánry spokují k již třetímu Koncertu pro šumavskou divočinu.

Přijďte nejen prožít skvělý hudební večer, ale hlavně se také poinformovat, co můžete pro danou věc udělat i vy sami. Předem děkujeme za podporu a prosíme, zatím třeba připojte svůj podpis pod petici za skutečně dobrý a legislativně citlivý a srozumitelný zákon o Národním parku Šumava, jenž na základě dlouhodobých zkušeností a poznatků i ze zahraničí připravila skupina odborníků, mezinárodně uznávaných přírodních vědců atd., nikoliv krátkodobí politici s vazbami na developerské zájmové skupiny bez ohledu na nezvratné důsledky!

Info

KONCERT PRO ŠUMAVSKOU DIVOČINU vol. 3
pondělí 22. září 2014 (18:30)
Lucerna Music Bar, Praha
Benefiční vstupné: 150,- (předprodej), 250,- (na místě)

www.facebook.com/events/754493257941329
www.scrapesound.org
www.hnutiduha.cz

Relevantní články

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Pozvánky

xp recenze

Nickelback - Feed the Machine 70% Nickelback - Feed the Machine
Beth Ditto - Fake Sugar 70% Beth Ditto - Fake Sugar
Katy Perry - Witness 80% Katy Perry - Witness
SikTh - The Future in Whose Eyes? 80% SikTh - The Future in Whose Eyes?
SikTh - The Future In Whose Eyes 80% SikTh - The Future In Whose Eyes
Clipping. - Wriggle 60% Clipping. - Wriggle
Petr Nikl - Vosa 80% Petr Nikl - Vosa
Case/Lang/Veirs - case/lang/veirs 80% Case/Lang/Veirs - case/lang/veirs

Akce

ostravské dny (do 2/9)
fotoexpo (do 21/10)
rock for churchill (do 26/8)
wolf lost (bez záruky)
kviff 2 (do 9/7)
colours 2017 (průběžně furt než bude nový)