Zprávy / Pozvánky

Beseda night uvede Please the Trees

Beseda night uvede Please the Trees

redakce | Zprávy / Pozvánky | 14.05.2017

Beseda u Bigbítu rozšiřuje své aktivity a na 18. května tak pořadatelé festivalu připravili koncertní večer složený z interpretů aktuálního a předešlého ročníku. Na festivalový warm-up jubilejního 25. ročníku Besedy u Bigbítu by měl navázat koncertní program na podzim letošního roku u některého z visegrádských partnerů festivalu.

Please the Trees, stálice domácí klubové scény a jedna z aktuálně nejlepších koncertních tuzemských skupin. Za album Carp získala kapela kolem Vaška Havelky v loňském roce cenu Apollo, byla nominována na cenu Vinyla a v kombinaci s intenzivním koncertováním se Please the Trees stali jedním z taháků loňské klubové i festivalové sezóny. Jejich set také patřil k tomu nejlepšímu z loňského programu Besedy u Bigbítu.


Acute Dose, šumpersko-brněnská formace se svým druhým albem Acute Dose II prolomila kytarovou subkulturu a se svým neuhlazeným popem zamířila k širšímu publiku. O Acute Dose se mluví jako o velkém příslibu domácí scény a přinejmenším jejich koncerty tyto naděje potvrzují. Acute Dose zahrají na letošním ročníku Besedy u Bigbítu.

Atrey, osmdesátková elektronika pražského producenta Václava Čásenského vystupujícího pod jménem Atrey v loňském roce zaujala porotce talentové soutěže Startér Radia Wave i fanoušky aktuální retro vlny elektra. Puristický zvuk zanechal výraznou stopu i v programu loňské Besedy u Bigbítu.

Info

Beseda night
Please the Trees + Acute Dose + Atrey
18. 5. 2017 20:00
Kabinet MÚZ, Brno
Vstupné: 150,- v předprodeji / 180,- na místě

www.facebook.com/events/1674091222892067
www.facebook.com/kabinetmuz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články