Zprávy / Pozvánky

Black Moon přijedou do Lucerny s kapelou Champion Sound

Black Moon přijedou do Lucerny s kapelou Champion Sound

redakce | Zprávy / Pozvánky | 27.10.2014

Živě hlášení z černého měsíce. Netrvalo to měsíc, ale pár let. Je to malý krok pro malé velké rappery Buckshota a 5ft, ale velký krok pro milovníky klasickýho rapu. V neděli 30. 11. přistávají Black Moon v Lucerna Music Baru a na palubě s nima Champion Sound.


Poctivej devadesátkovej boom bap přímo z Bucktown USA, co vás sfouknul letos na Kempu jak svíčku, se vrací na místo činu. Jen o sto kiláků nalevo. V Praze, kultovní LP Enta Da Stage živě na kulatým pódiu Lucerna Music Baru. Přesně na tomhle místě můžete za měsíc salutovat generálům Boot Camp Cliku. Buckshot a 5ft budou krotit mikrofony a záda jim nebude hlídat DJ Evil Dee, ale živá kapela. #1SOUND aka Champion Sound. To jsou ti od Pragofky, co teď vyprodali velkou Lucernu s Wichem. The original rude bwoy crew z Prahy nehrají jen jako domácí, fousáči z Žampyjonu jedou s Black Moon celý Evropský tour. Stejně jako ho jeli před dvěma lety s Diamondem D, jen tentokrát se s US MCs představí i na rodné hroudě.


Aby byla pocta klasikům úplná, budou stát zasloužilí umělci i za koly z oceli – do provozní teploty vás nažhaví DJ Richard a DJ Quip. Je to v neděli, hoďte se do gala. Legíny nechte klidně doma a provětrejte begoury a Timberlandy a dobře si rozmyslete, co odpovíte, až začnou Black Moon halekat "who got da props?"

Info

Black Moon (us) + Champion Sound
Support: Richard a Quip
30. 11. 2014 20:00
Lucerna Music Bar, Praha
Vstupné: 350,-

www.facebook.com/events/532714146862803
www.duckdown.com
www.championsound.cz
www.musicbar.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články