Zprávy / Nové desky

Blackberries streamují novou desku

Blackberries streamují novou desku

redakce | Zprávy / Nové desky | 20.11.2018

Dny, kdy se poslechově náročná muzika nevešla do žebříčků, jsou dávno pryč. Německá formace The Blackberries se postupem let vypracovala až na samou špičku domácí kraut a psychedelic rockové scény. I díky energickým živým setům si vybudovali dobrou pověst, která je zavedla na renomované festivaly do Ameriky, Kanady i Číny.

Dosud poslední deska Greenwich Mean Time z roku 2016 se dočkala chvály na stránkách časopisu Rolling Stone a tak bylo jen otázkou času, kdy dojde na její prokračování. Novinku pojmenovanou Disturbia nahrála kapela v Ice Cream Factory Studios v americkém Texasu a prostřednictví Unique Records ji vydá 23. listopadu. Již nyní však nabízí exkluzivní stream.

Zkuženosti z mnoha set živých vystoupení jsou na nových devíti skladbách znát. Kapela se vrací ke svým psychedelicko krautrockovým kořenům, kterým dává novou a moderní naléhavost. Zatím, co silné melodie září, jejich pointa je tentokrát temnější. Ve svých textech The Blackberries reflektují aktuální politickou situaci, zpívají o nebezpečí násilí, nevědomosti a osamělosti.

Info

Blackberries
fb interpreta

Foto © Jens Vetter

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nenalezeny žádné záznamy.