Akce

Branou představivostí: Nicolas Jaar

Nicolas Jaar (us)
23.08.2017 21:00
Roxy, Praha

Dobrá zpráva pro milovníky experimentální elektroniky – svou první návštěvou Prahu poctí Nicolas Jaar. Chilsko-americký hudebník vystoupí 23. srpna tohoto roku v pražské Roxy. Vstupenky za 650 Kč jsou právě v prodeji na webu fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.


Prvotinu Space Is Only Noise vydal Jaar už ve svých 21 letech. Kombinace psychedelie a tanečních beatů jej zařadila mezi světovou elektronickou avantgardu. Pro Guardian krátce na to řekl, že se nikdy neupíše žádné velké nahrávací společnosti a založil vlastní label Other People, částečně i na podporu hudebních projektů svých přátel včetně Davea Harringtona, se kterým působil v někdejším projektu Darkside.


Hudbě se Nicolas Jaar věnuje bezmála deset let, ale svou druhou dlouhohrající desku vydal teprve vloni. Podobně jako jeho předchůdce, bylo album Sirens kritikou přijato velmi vřele. Sofistikovaně odvyprávěný příběh s nepřeberným množstvím zvuků, které vznikají a zanikají, detailů, které otevírají bránu posluchačově představivosti - Jaarův nenapodobitelný rukopis.

Info

Nicolas Jaar (us)
23. 8. 1017 21:00
Roxy, Praha
Vstupné: 650,- v předprodeji

www.facebook.com/events/331437547269113
www.facebook.com/ClubRoxyPrague
www.fource.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články