PLAYER FM

Novinky / Festivalové

Festivalové

Brány festivalu Fingers Up se otevřou již zítra

Brány festivalu Fingers Up se otevřou již zítra

|

V pátek 8. července ve 12 hod odstartuje šestý ročník festivalu Fingers Up, který se uskuteční v areálu Morava Camp v Mohelnici. Festival osloví svou autentičností a vytříbeností. Sází na netradiční hudební jména a jedinečný komfort prostředí. Spojuje audiofily, fashion-maniaky, neposedné bytosti i milovníky dobrého jídla. Fingers Up je jiný.

Dramaturgie festivalu staví na indie a alternativních interpretech. Letošní program nabídne Swim Deep (UK), Pleasure House (UK), My Baby (NL) nebo KAMP! (PL). Z českých kapel zahrají Tata Bojs, PSH, KLARA, Voodooyoudo, VR/Nobody, No Distance Paradise, LUNO. We on the Moon, Smrtislav, I Love You Honey Bunny a Metronome blues. Slovenskou scénu zastoupí NVMERI. Z DJ's vystoupí Kay, Alyaz, WZ a Chef3000. Netradiční není jen hudební program, ale celkový přístup organizace, která se snaží festival postavit na atraktivním prostředí, stylové atmosféře, doprovodném programu a zážitcích. Fingers Up bourá festivalové stereotypy.


Bazén s DJ's. Součástí festivalu je i nově zrekonstruovaný bazén, v němž je možné se při parných dnech osvěžit a poslechnout si hudbu přímo z bazénu díky nedaleké Urban Wave stage. Barevné náramky, jež usnadní seznámení. "Na Fingers Up si mohou návštěvníci ozdobit ruku barevnými náramky, které prozradí, o co se zajímáte, zda-li o umění, módu, sport, jídlo či jste single," popisuje hlavní organizátor Petr Elgner.Platby platební kartou. V celém areálu bude možné platit kromě hotovosti také bezkontaktně. Výzdoba a dekorace. Festivalovou výzdobu nelze než vnímat všemi pěti smysly. Podmaní si nejen éterické duše a snílky. Fingers Up má jednoduše své kouzlo.

Longboardová trať a další sportovní aktivity. Pro ty, co se bez pohybu neobejdou. Nechybí ani ranní rozcvička s instruktorem, slackline, bumperball. Street art zóna. Plochy určené pro vzkazy a art, na nichž se mohou návštěvníci vyřádit svými nápady a projevit svou kreativitu. Gurmánské zážitky. Pro náročné a mlsné návštěvníky zajišťuje Fingers Up kvalitní gastronomii. Nezapomíná ani na vegetariány a vegany. Je možné si sednout k táboráku, něco si ugrilovat a stejně tak ochutnat mimořádná jídla i domácí limonády.

Info

Fingers Up 2016
8. - 10. 7. 2016
Morava Camp, Mohelnice
Vstupné: 490,- v předprodeji

www.facebook.com/events/1662443437345763
www.facebook.com/fingersup
www.fingersup.cz

Relevantní články

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Festivalové

Oskarové snímky na Dlabačofestu

Oskarové snímky na Dlabačofestu

redakce |
První ročník Dlabačofestu uvede snímky, které byly nominovány, ale nakonec nezískaly prestižní ocenění Oscar v za Nejlepší cizojazyčný film.

xp recenze

Taylor Swift - reputation 80% Taylor Swift - reputation
Lucie Bílá - Bílé vánoce Lucie Bílé II. 80% Lucie Bílá - Bílé vánoce Lucie Bílé II.
Pink - Beautiful Trauma 80% Pink - Beautiful Trauma
Boris Carloff - The Solipsist 90% Boris Carloff - The Solipsist
Hentai Corporation  - Intracellular Pets 80% Hentai Corporation - Intracellular Pets
A-ha - MTV Unplugged 90% A-ha - MTV Unplugged
Marilyn Manson - Heaven Upside Down 70% Marilyn Manson - Heaven Upside Down
The Rasmus - Dark Matters 70% The Rasmus - Dark Matters

Akce

baset (do jak to pude)
Animal Music (do
avishai cohen (do 21/12)
Animal Music (do