PLAYER FM

Novinky / Festivalové

Festivalové

Brány festivalu Fingers Up se otevřou již zítra

Brány festivalu Fingers Up se otevřou již zítra

|

V pátek 8. července ve 12 hod odstartuje šestý ročník festivalu Fingers Up, který se uskuteční v areálu Morava Camp v Mohelnici. Festival osloví svou autentičností a vytříbeností. Sází na netradiční hudební jména a jedinečný komfort prostředí. Spojuje audiofily, fashion-maniaky, neposedné bytosti i milovníky dobrého jídla. Fingers Up je jiný.

Dramaturgie festivalu staví na indie a alternativních interpretech. Letošní program nabídne Swim Deep (UK), Pleasure House (UK), My Baby (NL) nebo KAMP! (PL). Z českých kapel zahrají Tata Bojs, PSH, KLARA, Voodooyoudo, VR/Nobody, No Distance Paradise, LUNO. We on the Moon, Smrtislav, I Love You Honey Bunny a Metronome blues. Slovenskou scénu zastoupí NVMERI. Z DJ's vystoupí Kay, Alyaz, WZ a Chef3000. Netradiční není jen hudební program, ale celkový přístup organizace, která se snaží festival postavit na atraktivním prostředí, stylové atmosféře, doprovodném programu a zážitcích. Fingers Up bourá festivalové stereotypy.


Bazén s DJ's. Součástí festivalu je i nově zrekonstruovaný bazén, v němž je možné se při parných dnech osvěžit a poslechnout si hudbu přímo z bazénu díky nedaleké Urban Wave stage. Barevné náramky, jež usnadní seznámení. "Na Fingers Up si mohou návštěvníci ozdobit ruku barevnými náramky, které prozradí, o co se zajímáte, zda-li o umění, módu, sport, jídlo či jste single," popisuje hlavní organizátor Petr Elgner.Platby platební kartou. V celém areálu bude možné platit kromě hotovosti také bezkontaktně. Výzdoba a dekorace. Festivalovou výzdobu nelze než vnímat všemi pěti smysly. Podmaní si nejen éterické duše a snílky. Fingers Up má jednoduše své kouzlo.

Longboardová trať a další sportovní aktivity. Pro ty, co se bez pohybu neobejdou. Nechybí ani ranní rozcvička s instruktorem, slackline, bumperball. Street art zóna. Plochy určené pro vzkazy a art, na nichž se mohou návštěvníci vyřádit svými nápady a projevit svou kreativitu. Gurmánské zážitky. Pro náročné a mlsné návštěvníky zajišťuje Fingers Up kvalitní gastronomii. Nezapomíná ani na vegetariány a vegany. Je možné si sednout k táboráku, něco si ugrilovat a stejně tak ochutnat mimořádná jídla i domácí limonády.

Info

Fingers Up 2016
8. - 10. 7. 2016
Morava Camp, Mohelnice
Vstupné: 490,- v předprodeji

www.facebook.com/events/1662443437345763
www.facebook.com/fingersup
www.fingersup.cz

Relevantní články

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Festivalové

We Are Family: Brněnská 16

We Are Family: Brněnská 16

redakce |
Dramaturgové Brněnské 16 vybírali soutěžní filmy z více než 700 přihlášených snímků. O ceny se v říjnu nakonec utká 42 krátkých filmů.
Prague A Capella Festival podruhé

Prague A Capella Festival podruhé

redakce |
Prague A Cappella Festival je určen nejen příznivcům vokální hudby, ale i hudebníkům a zpěvákům. Třídenní workshop pod vedením skupiny Skety.

xp recenze

Sparks - Hippopotamus 90% Sparks - Hippopotamus
Warpaint - Heads Up 60% Warpaint - Heads Up
Repelent SS - Repelent SS % Repelent SS - Repelent SS
Horkýže Slíže - Pustite Karola 70% Horkýže Slíže - Pustite Karola
Mogwai - Every Country's Sun 90% Mogwai - Every Country's Sun
Motörhead - Under Cöver 90% Motörhead - Under Cöver
Mono - Requiem for Hell 80% Mono - Requiem for Hell
M.I.A. - AIM 60% M.I.A. - AIM

Akce

Rone (do 20/10)
aeroskola (30/9)
blues alive (do 18/11)
literární klub (do 28/9)
beth hart (do 6/11)
struny podzimu (do 9/11)