Akce

Britští The Horrors zavítají do Prahy

The Horrors (uk)
29.11.2017 20:00
Futurum Music Bar, Praha

Britští The Horrors, kteří nedávno předskakovali na části turné krajanům Depeche Mode, vydávají 22. září své páté studiové album stroze pojmenované V. Desetiskladbovou nahrávku produkoval Paul Epworth a jejich evrospské turné bude následovat v listopadu kdy 29. 11. zavítají také do pražského Futurum Music Baru. Vstupenky za 690,- + poplatky budou v předprodejích na webu klubu i na goout.cz. Fanoušci, kteří kapelu sledují na Spotify, si budou moci lístky koupit v předstihu.

Deska s názvem V bude překvapivě asertivní. Albu předchází první singl Machine, majestátní klasická skladba. Deset skladeb na desce je ovšem tak rozmanitých, že když zazní poslední skladba alba a zároveň další singl Something to Remember Me By, je to taková směs dance, trance a žánrů osmdesátých let, že vám bude připadat stejnou měrou přirozená i překvapivá. V představuje kapelu na vrcholu, s osvobozujícím pocitem tvůrčí svobody.


"Je to risk," říká Faris Badwan. "Ale život bez riskování je nuda. Je to antiteze tvořivosti, pokud tušíte, co budete pokaždé dělat." Obal alba vytvořil talentovaný VFX umělec a režisér Erik Ferguson, který je znám svou abstraktní tvořivou vizí. V se nahrávalo v Londýně s producentem Paulem Epworthem, který mimo jiné spolupracoval s umělci jako FKA Twigs, Lorde, Rihanna, Adele, London Grammar, Florence and the Machine, Coldplay, U2 a Paul McCartney. Basák Rhys Webb dodává: "Přestože jsme kdysi začínali s punkově garážovým zvukem, vždycky jsme toužili experimentovat a zkoumat hudební možnosti."

Info

The Horrors (uk)
29. 11. 2017 20:00
Futurum Music Bar, Praha
Vstupenky za 690 Kč + poplatky od 30. 6., na místě 790 Kč.

www.facebook.com/events/1801085716813407
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články