PLAYER FM

Akce

Akce

Britští The Horrors zavítají do Prahy

The Horrors (uk)

Britští The Horrors, kteří nedávno předskakovali na části turné krajanům Depeche Mode, vydávají 22. září své páté studiové album stroze pojmenované V. Desetiskladbovou nahrávku produkoval Paul Epworth a jejich evrospské turné bude následovat v listopadu kdy 29. 11. zavítají také do pražského Futurum Music Baru. Vstupenky za 690,- + poplatky budou v předprodejích na webu klubu i na goout.cz. Fanoušci, kteří kapelu sledují na Spotify, si budou moci lístky koupit v předstihu.

Deska s názvem V bude překvapivě asertivní. Albu předchází první singl Machine, majestátní klasická skladba. Deset skladeb na desce je ovšem tak rozmanitých, že když zazní poslední skladba alba a zároveň další singl Something to Remember Me By, je to taková směs dance, trance a žánrů osmdesátých let, že vám bude připadat stejnou měrou přirozená i překvapivá. V představuje kapelu na vrcholu, s osvobozujícím pocitem tvůrčí svobody.


"Je to risk," říká Faris Badwan. "Ale život bez riskování je nuda. Je to antiteze tvořivosti, pokud tušíte, co budete pokaždé dělat." Obal alba vytvořil talentovaný VFX umělec a režisér Erik Ferguson, který je znám svou abstraktní tvořivou vizí. V se nahrávalo v Londýně s producentem Paulem Epworthem, který mimo jiné spolupracoval s umělci jako FKA Twigs, Lorde, Rihanna, Adele, London Grammar, Florence and the Machine, Coldplay, U2 a Paul McCartney. Basák Rhys Webb dodává: "Přestože jsme kdysi začínali s punkově garážovým zvukem, vždycky jsme toužili experimentovat a zkoumat hudební možnosti."

Info

The Horrors (uk)
29. 11. 2017 20:00
Futurum Music Bar, Praha
Vstupenky za 690 Kč + poplatky od 30. 6., na místě 790 Kč.

www.facebook.com/events/1801085716813407
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com

Relevantní články

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

xp recenze

Taylor Swift - reputation 80% Taylor Swift - reputation
Lucie Bílá - Bílé vánoce Lucie Bílé II. 80% Lucie Bílá - Bílé vánoce Lucie Bílé II.
Pink - Beautiful Trauma 80% Pink - Beautiful Trauma
Boris Carloff - The Solipsist 90% Boris Carloff - The Solipsist
Hentai Corporation  - Intracellular Pets 80% Hentai Corporation - Intracellular Pets
A-ha - MTV Unplugged 90% A-ha - MTV Unplugged
Marilyn Manson - Heaven Upside Down 70% Marilyn Manson - Heaven Upside Down
The Rasmus - Dark Matters 70% The Rasmus - Dark Matters

Akce

baset (do jak to pude)
Animal Music (do
avishai cohen (do 21/12)