Zprávy / Pozvánky

Bronx vs. Vrah

Bronx vs. Vrah

redakce | Zprávy / Pozvánky | 28.03.2014

Oddateee, rodák z amerického Bronxu, začínal svou kariéru coby člen třicetihlavého east-coast klanu The Labteks. Svou první desku Steely Darkglasses vydal v roce 2001 a už na ní se skvěly hutné groovy v kombinaci s bizarními samply a maestrovou dynamickou flow. O nadstylovosti jeho tvorby zřetelně vypovídají i četné spolupráce a společné koncerty se jmény jako Isis, DJ Spooky, Dr. Izrael, The Sofa Sufers nebo Anti-Pop Consortium.

„Mluvím v jazycích, hledám směr,“ deklamuje nezaměnitelně v jednom ze svých tracků madman Oddateee. Jeho muzika možná není pro každého, ale to nic nemění na tom, že jeho pátrání po možných podobách hiphopového zvuku jsou neobyčejně dobrodružná. (Aleš Stuchlý)

Oddatteeho v nehostinných pustinách vedle rožnovského satelitu doprovodí poněkud ostřejší sebranky: Tummo coby kolize hardcoru, death metalu a stoner rocku, Mobius, instrumentální duo ze Žiliny hrnoucí dřevní sludge/doom, Blues for the Redsun, kteří si střihnou pomalý funeral doom v nové sestavě. a Mushrooms of Yuggoth, což je nejpomalejší rožnovská kapela, čili stoner/funeral doom. Vrah bude ten večer místo temnější než prdel.

Info

Oddateee (us) + Tummo + Mobius (sk) + Blues for the Redsun + Mushrooms of Yuggoth
29. března 2014
Vrah, Rožnov pod Radhoštěm

www.vrah.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články