Zprávy / Pozvánky

Bruntálská Galerie Freud&Thal zahajuje novou sezónu

Bruntálská Galerie Freud&Thal zahajuje novou sezónu

redakce | Zprávy / Pozvánky | 19.03.2015

V sobotu 21. 3. se bude v bruntálské Galerii Freud&Thal (Ruská 6, budova bývalého soudu) vítat jaro a otevírat nová sezóna. Jako obvykle půjde o hudebně-výtvarný večírek, tentokrát ve znamení bruntálsko-valašské družby s literárními a divadelními přesahy.

Pouze během tohoto večera je možné obdivovat čárový lept vrbenské rodačky Lenky Falušiové oceněný prestižní cenou Grafika roku 2014 a sugestivní malby Ladislava Maka. V Galerii je ale místa dost, takže pokud máte doma něco zajímavého, přineste ukázat.


V hudební části večera se po několika letech opět v Bruntále představí vsetínský experimentální projekt Děje - sólo pro bicí, elektroniku a lidský hlas, dále svižný rožnovský folk punk Stern a nejlepší v Opavě působící bruntálská kapela Social Party. Ukázky ze své kontroverzní literární tvorby představí Petr Měrka, osobitou adaptaci hry Monology vagíny představí Markéta Bbriazková.

Prostor Galerie bude otevřen od odpoledních hodin, oficiální zahájení proběhne v cca 18h. Každý nápad a doplnění programu je vítáno. Vstupné dobrovolné, na benzín a podporu vystupujících umělců.

Info

Zahájení sezóny v Galerii Freud&Thal
21. 3. 2015 18:00
Galerie Freud & Thal, Bruntál
Vstupné: dobrovolné

www.facebook.com/events/883195475055665
www.facebook.com/Galerie-Freud-Thal
www.freudandthal.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články