Zprávy / Festivalové

Christian Löffler na festivalu Spectaculare

Christian Löffler na festivalu Spectaculare

redakce | Zprávy / Festivalové | 20.03.2018

Festival Spectaculare přichystal na druhou polovinu března další sérii koncertů. Prvním z nich je v úterý 20. března showcase ambientního labelu Home Normal, který založil roku 2009 britský umělec Ian Hawgood. Od počátku se věnuje vydávání hlavně limitovaných fyzických nosičů na poli elektronicko-akustické ambientní i experimentální hudby. Značku představí společně s dánským projektem Ghost and Tape a britským producentem Jamesem Murraym.

Losangeleský producent Jason Chung aka Nosaj Thing představí své aktuální album Parallels ve čtvrtek 22. března v prostoru Mono Fono. Na této své v pořadí čtvrté řadové desce spolupracoval s osobnostmi jako Zuri Marley, Kazu Makino (Blonde Redhead) či Steve Spacek a k aktuálnímu turné připravil také novou vizuální show.


Další festivalový večer proběhne 29. března v MeetFactory a nabídne showcase německého labelu Ki, který se už od roku 2009 zaměřuje zejména na klubovou ambientní hudbu s přesahy k jazzu i neo-soulu. Nabízí rozmanitou diskografii i hudebníků z celého světa, které spojuje cit pro zvukový detail, melancholii i euforii. Zahraje spolumajitel značky Christian Löffler a jeho poslední objevy loňského roku: projekty Aparde a Fejká.

Info

Festival Spectaculare
fb festivalu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články