Zprávy / Pozvánky

Coilguns a noise posthardcore verze 2.0

Coilguns a noise posthardcore verze 2.0

redakce | Zprávy / Pozvánky | 16.03.2018

Pár borců z The Ocean už nebavilo hrát komplikovaně a pomalu, tak založili Coilguns a 17. 3. všechny rozšvihaj v Pohoda Music Clubu se svým noisy post hardcorem verze 2.0. Před nimi si svojí partičku rozehrajou lokální bardi pan Snyder a mistr Myotox. Jako úplný last minute a na úvod večírku hrábnou do kytar ještě Plotz z Němec a aftrpárky vám vohřeje Marty a Blunta.

Coilguns vznikli úplnou náhodou v roce 2011, kdy si pár bývalých členů postmetalistů The Ocean chtělo zahrát něco rychlýho a jednoduchýho. A po vydání prvního EP na CD, které rozdávali v papírových pytlíkách, už neměli chuť nějak výrazně zpomalovat. Hrajou eklektickej mix post hardcoru, noise rocku, mathcoru, noisecoru, občas black metalu a do Plzně už snad přijedou s jejich fungl novou deskou Millenials.


Špinavý kytary, chytlavý melodie a hlavně to srdíčko. Adámo, Klička a Andrej, známí například ze Sunstroke či Ubožáka se prostě rozhodli, že začnou tvořit hity bez jakýchkoliv kompromisů. Snyder doplní last minutovka z Drážďan aka Plotz.

Info

Coilguns (ch) + Snyder + Myotox + Plotz (de)
17. 3. 2018 20:00
Pohoda Music Club, Plzeň
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články