Zprávy / Pozvánky

Cosmic Dead: efekt podobný Grofově holotropu

Cosmic Dead: efekt podobný Grofově holotropu

redakce | Zprávy / Pozvánky | 01.07.2014

Mladý (2010) skotský výkvět Cosmic Dead přiveze zmiňovanou čerstvou desku EasterFaust – vzduchoprázdnou hru o dvou dějstvích. I. part tempo postupně nabírající, posluchačovu frekvenci dechovou i tepovou zrychlující, vede k silnému okysličení krve a její zrychlená distribuce krevním řečištěm rychle do mozku nutí navštívít tvého génia u zrodu. Efekt podobný Grofově holotropu způsobuje zatmění před očima stejně jako pilotům při supersonické rychlosti, eventuelně můžou následovat mdloby a bezvědomí. „Pár nezodpovědných kapek acidu navrch a jsi v pánu! Kecám! Bude to ještě vetší šleha! Protože mezi nejlepší pasáže desky patří přechod z I. partu do partu II. – alias přechod z jednoho extrému do druhého. Vše se umocňuje,“ hlásá za TJ Praha Mikin.

Pamětnící na loňský duben jistě potvrdí, že Cosmic Dead, v jedinečné kombinaci s Teeth of the Sea, představovali jarní lahůdku pro všechny kosmicky laděné frajery – ke všemu hned dva dny po uznávaném dnu kosmonautiky.

Zahájení večera budou mít pod kontrolou jamující noisy šamani Lionel Dixit z Pardubic. Nefalšovaná dvojice šamanů: šaman bubeník obsluhuje rozpálené vú–dú kotle, stejně jako zvonivé a řinčivé plechy; a šaman hluk obsluhující hlukové krabičky ve tvaru krychlí a kvádrů a vůbec veškeré sonické příslušenství škádlící jehly, který škrábou inkoust na Richterovu stupnici.

Info

Cosmic Dead (us) + Lionel Dixit
9. července 2014
007, Praha

vstupné: 200 Kč

tjpraha.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články