PLAYER FM

Novinky / Pozvánky

Pozvánky

Čtvrté kolo NoShit opět v Olomouci

Čtvrté kolo NoShit opět v Olomouci

|

Čtvrté kolo nejprogresivnější Olomoucké párty už klepe na dveře Klubu 15 minut. Pro tentokrát vsadí na méně známá jména, protože věří, že NoShit už má vytvořené své nezaměnitelné jméno, atmosféru a především spoustu návštěvníků, kteří se na tuto akci opakovaně vrací. Noshit crew tentokrát přebuduje klub 15minut na industriální zónu, plnou lesku vybroušených ploch, rachotění řetězů a odrazů zrcadel. Lvl cyberfactory ve spojení s lasery, uv malbou a bodypaintingem.

"Jako v každém předchozím díle, kdy jsme na začátku měli jména, která nejsou příliš známá nebo na NoShitu hráli vůbec poprvé, rozhodli jsme se i tentokrát pro téměř nováčky ve svém oboru." A to mladou olomouckou skupinu EZHZT. Vidět jste je mohli například na Festival Michalský výpad. "Tyto nováčky jsme pozvali právě proto, aby jsme jejich jméno zviditelnili, urychlili jejich progress a podpořili olomouckou scénu, protože tohle tady potřebujeme."


Další interpret bude člověk, o kterém na internetu nenajdete vůbec nic, ovšem neznamená to, že nehraje. Jeho umělecké jméno je Felix Baller, vidět jste ho mohli třeba na našem oblíbeném Letiště festivalu. Na co se pořadtelé těší opravdu hodně, je nový projekt Itchy Elbow člena kapely Killiekrankie, kterou z Noshitu a vůbec odevšud dobře znáte. "Právě náš dobrý kamarád Jiri Machu se rozhodl zkusit rozjet projekt pod názvem Itchy Elbow a jako premiéru si přeje zahrát poprvé právě na Noshitu. Jak sám řekl: "Noshit je pro mě srdíčko." (A ty pro nás taky Jiří)."


Na Festivalu Michalský výpad jste také mohli vidět projekt Subject Lost / Petr Adamec. Uslyšíte jeho nový projekt, který vytvořili ve spojení s producentem Dleep (dříve známého jako Touchwood ), Two Pixels Above. Projekt mísí okrajové subžánry drum'n'bassu se zvukovými vlivy shoegaze nebo 80's synthpopu. "Zatím ani nevíme, jak to uděláme, protože jejich set up je tak velký, že dj pult v Klubu nám rozhodně nebude stačit," doplňují organizátoři.

Jako poslední intepreta pozvali Olomoučáky Diesel Diesel Max. Další kapela, kterou na internetu nehledejte. Dva ze členů hrají také v šílené olomoucké ne elektronické kapele Lebanon. "Rád bych vám sdělil, co za žánr zhruba hrají, nenapadá mě však nic přesnějšího než noise-všechno." To by k intepretům bylo vše. K vizuálu jako vždy bude, jak už je dobrým zvykem, malování na vaše těla UV barvami.

Info

NoShit no.4
13. 10. 2017 21:00
15 Minut music club, Olomouc
Vstupné: 150,-

www.facebook.com/events/258819244627348
www.facebook.com/15minutclub

Foto © Facebook EZHZT

Relevantní články

Nenalezeny žádné záznamy.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Pozvánky

PurrPurra a besídka Genot Centre

PurrPurra a besídka Genot Centre

redakce |
Rok se s rokem sešel a hudební kolektiv Genot Centre by se s vámi opět rád podělil o sladkou adventní tečku v žižkovském prostoru Punctum.
Vánoční Všudybud naděluje

Vánoční Všudybud naděluje

redakce |
Vánoční Všudybud bude. Těšíme se na výrazné osobnosti a kapely současné hudební scény, na svěží vítr, který tito interpreti na pódia přináší.
Mejdan We All slaví plnoletost

Mejdan We All slaví plnoletost

redakce |
Poslední letošní vydání pravidelné klubové noci We All se ponese na vlnách disco funky fresh music. V roli hostů se představí DJs FalaFellas.

xp recenze

Black Lips - Satan’s graffiti or God’s art 80% Black Lips - Satan’s graffiti or God’s art
Actress - AZD 80% Actress - AZD
Hradišťan - Pozdraveno budiž světlo 100% Hradišťan - Pozdraveno budiž světlo
Neil Young - The Promise 80% Neil Young - The Promise
Noel Gallagher's High Flying Birds - Who Built the Moon? 80% Noel Gallagher's High Flying Birds - Who Built the Moon?
Zvíře Jménem Podzim - Zvíře jménem Podzim 100% Zvíře Jménem Podzim - Zvíře jménem Podzim
Taylor Swift - reputation 80% Taylor Swift - reputation
Elton John - Diamonds (deluxe version) 100% Elton John - Diamonds (deluxe version)

Akce

We All 18

Klubovna 2. patro, Praha
franz ferdinand (do 9/3)
jazz fest (18/12)
Animal Music (do
avishai cohen (do 21/12)
Animal Music (do