Akce

Daniel Sloss se vrací do Prahy

Daniel Sloss (uk)
16.10.2017 20:00
Divadlo U Hasičů, Praha

Celosvětově uznávaný a oceňovaný skotský stand-up komik Daniel Sloss se vrátí do Prahy. Po loňském vyprodaném vystoupení přiveze do Divadla U Hasičů 16. října 2017 novou show s názvem NOW. Již tradičně se jako speciální host představí Kai Humphries. Vstupenky za 550 Kč budou k dostání od pátku, 9. června, na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro. Upozorňujeme, že show proběhne v angličtině bez překladu.

Jako host se Sloss objevil u Conana O'Briena (hned sedmkrát), v seriálu Drunk History stanice Comedy Central či v britské legendární televizní show Sunday Night at the Palladium. Je pravidelnou součástí respektovaného festivalu Fringe v Edinburku, kde se doposud představil desetkrát. Vystupoval v rámci newyorského off-Broadway a je také autorem šestidílného internetového sitcomu M.U.F.F. Předchozí show So?, kterou vloni přivezl také do Prahy, odehrál Daniel Sloss více než stodvacetkrát po celém světě – v Austrálii, Spojených státech, Velké Británii a dvaceti dalších evropských zemích.


V pouhých sedmnácti letech se Daniel Sloss stal historicky nemladším finalistou britské soutěže So You Think You're Funny? určené pro začínající komiky. Nejmladším účinkujícím byl také v rámci svého prvního stand-upu na edinburském Fringe. Od té doby se každoročně vrací s novou show a vystupuje pokaždé pro plnou kapacitu 10 000 lidí. Těšme se, jaké legrácky si pro nás Sloss připraví letos.

Info

Daniel Sloss (uk)
with Kai Humphries (uk)
16. 10. 2017 20:00
Divadlo U Hasičů, Praha

www.facebook.com/events/444099955945736
www.facebook.com/divadlouhasicu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články