Akce

Dynamičtí Zion Train ve Futuru

Zion Train (uk)
14.09.2017 20:00
Futurum Music Bar, Praha

Zion Train v příštím roce oslaví své třicetiny. Ale každý z téměř 2500 koncertů, které dosud odehráli, byl parádní oslavou. Jedna taková se chystá také 14. září do Futurum Music Baru. Vstupenky za 330 Kč + poplatky jsou ke koupi od 4. 5. na goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 390 Kč.

Woodstock (Polsko), Madasound (Martinique), Fusion Festival (Německo), Sierra Nevada World Music Festival (USA), Rototom Sunsplash (Itálie/Španělsko), Outlook (Chorvatsko), Boomtown (VB), Glastonbury Festival (VB) 14krát, Seasplash Festival (Chorvatsko), Bababoom Festival (Itálie), Wickerman Festival (VB), Reggae Geel (Belgie), Universo Parallelo (Brazílie), Reggae Sun Ska (Francie), Ostrada Reggae Festival (Polsko), Planet Festival (ČR), Asigiri Jam (Japonsko), Woodstock Festival (Polsko), Sziget (Maďarsko), Exit (Srbsko), Bielawa (Polsko), Solipse (Zambie), Universo Parallelo (Brazílie), a Rainbow Serpent (Austrálie).. to je jen malý výčet z neuvěřitelné řady koncertů, které Zion Train odehráli.


Zion Train je jedna z nejunikátnějších a naživo nejzábavnějších dubových kapel na planetě. Využití dynamického dubového míchání, živého hraní na akustické nástroje a zapojení výjimečných zpěváků činí ze Zion Train jedinečný koncertní zážitek. Zion Train vlastní a používají svůj Abassi Sound System a řídí své nezávislé gramofonové labely Universal Egg a Deep Root.

Info

Zion Train (uk)
14. 9. 2017 20:00
Futurum Music Bar, Praha
Vstupenky za 330,- Kč + poplatky na webu Futurum Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal, na místě v den koncertu 390,- Kč.

www.facebook.com/events/172219379970611
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články