Zprávy / Pozvánky

Emoce, punk, politika a Silent Era

Emoce, punk, politika a Silent Era

redakce | Zprávy / Pozvánky | 21.03.2018

Kalifornská čtveřice Silent Era hrající politický a zároveň melodický punk právě vydala po demo kazetě svoji velkou debutovou desku s názvem O Horizon. O vydání se postaralo u nás dobře zapsané vydavatelství Sabotage Records.

Svižný rytmus a výrazný dívčí vokál vás odvane z Oaklandu do Polska, konkrétně navodí zlatou éru kapely Post-Regiment, melodická a zároveň značně náladová kytara zase připomene nebožtíka Dickie Hammonda. Nasazení a rychlost brání označit Silent Era za postpunk. Tížívá zároveň potemnělá nálada se však zvuku kapely drží jako lesk na černém sametu. V sestavě najdete členy Criaturas, Deskonocidos, Neon Piss a kytaristu Matta můžeme znát díky článkům a rádiovému pořadu v Maximum Rocknroll.


I am Pentagon jsou poskládáni z členů kapel Kovadlina, Balaclava, Kevorkian nebo The Airbags. Vychází z melodického devadesátkového hardcoru, ale drží ho spíše ve středním tempu a pod tlakem emocí. Hardcore prošpikovaný neocrustovou melodií jdoucí po stopách From Ashes Rise, Masakari představí Aralkum.

Info

Silent Era (us) + I am Pentagon + Aralkum
26. 3. 2018 20:00
Kabinet MÚZ, Brno
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články