PLAYER FM

Novinky / Pozvánky

Pozvánky

Epikou i progresí ruských Kirov

Epikou i progresí ruských Kirov

|

Kirov patří k nejzajímavějším kapelám současné ruské scény, ve svých skladbách nápaditě kombinují melodické nápěvy v rodné ruštině s progresivně rockovými postupy a postrockovými epickými pasážemi. V rodném Petrohradě předskakovali kapelám jako Xiu Xiu, Biffy Clyro, Dredg, White Lies, Maybeshewill,And So I Watch You From Afar aj. Jejich tvorbu můžete zhodnotit a naposlouchat na Bandcampu, další zevrubné info můžete zjistit na jejich Facebooku. O svých zahraničních cestách natočili zdařilý dokument, který opravdu stojí za shlédnutí.


At Bona Fide z Ostravy, kteří mají pověst nejostřejšího českého shoegaze, jsou z rodu kapel, které vás dokážou unést a na chvíli tak úplně nádherně odpoutat od všeho dění kolem. Oproti mnohým podobně znějícím spolkům se s tím ale nijak nemažou a nesnaží se vám navykládat, že rozostřené vazby a psychedelie musí být pokaždé jen výlet na prosluněnou loučku plnou barev a motýlků. At Bona Fide tohle všechno umí podat pěkně od podlahy, s hodně nápaditými a důraznými bicími, příjemně jednoduchou a syrovou basou a kytarou, která z krátka pořád někam letí, ale při tom drží parádní směr. Regulérné nahrávku zatím pořád jenom slibují.


Social Party jsou z Opavy a tak trochu i Bruntálu a asi je nemusím dlouze představovat. Aktuálně točí ve studiu novou desku, kterou komplet představí i na koncertě. Nečekejte žádné vyměknutí, nové songy drtí, Socky se od emotivního hardcore definitivně dostali ke krutému metalu, to se věkem stává. Živá vystoupení jsou stále poctivá a s nasazením, kluci za to opravdu umí vzít. Pokud to máte do Bruntálu daleko, pak máte šanci Kirov zastihnout ještě ve středu 10. 5. v Brně - Bajkazylu (s Noir Voir) a ve čtvrtek 11. 5. v Kopřivnici - Mandale (s Neurit). Dejte vědět přátelům a známým a nejlépe je vemte s sebou.

Info

Kirov (ru)
Support: At Bona Fide + Social Party
12. 5. 2017 20:00
Africa Pub, Bruntál

www.facebook.com/events/1795547787430550
www.facebook.com/africapub.cz

Relevantní články

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Pozvánky

Hardcore pro divočinu

Hardcore pro divočinu

redakce |
Na benefitu pro Lesoochranárske zoskupenie Vlk, který se uskuteční v uherskohradišťském klubu Mír, zahrají Lvmen, Kovadlina a další obvyklí podezřelí.
We All chystá první letošní mejdan

We All chystá první letošní mejdan

pr |
Dvojice rezidentních DJs se totiž rozhodla zpestřit výběr hostujících DJ tak, aby celý večer nebyl věnován pouze jednomu hudebnímu stylu...
Camila Meza na Americkém jaru

Camila Meza na Americkém jaru

redakce |
V rámci festivalu Americké jaro se poprvé v ČR představí chilská zpěvačka, kytaristka a skladatelka Camila Meza. Představí nové album Ambar.

xp recenze

The Fall - New Facts Emerge 80% The Fall - New Facts Emerge
Ikonika - Distractions 80% Ikonika - Distractions
Avatar - Avatar Country 80% Avatar - Avatar Country
Forest Swords - Compassion 100% Forest Swords - Compassion
Fallgrapp - V hmle 80% Fallgrapp - V hmle
Darkest Hour - Godless Prophets & the Migrant Flora 90% Darkest Hour - Godless Prophets & the Migrant Flora
Budoár staré dámy - Sůl 80% Budoár staré dámy - Sůl
Eminem - Revival 80% Eminem - Revival

Akce

franz ferdinand (do 9/3)
sofa surfers (do 4/3)
Vinyla (do 21/2)
Animal Music (do