Akce

Eskimo Callboy oslaví narozeniny Roxy

BE25: Eskimo Callboy (de)
22.10.2017 19:00
Roxy, Praha

Pořádně divoká narozeninová párty, vypukne 22. října v klubu Roxy. Němečtí Eskimo Callboy se po živelné show na letošním festivalu Rock for People vrátí na podzim do Prahy, aby vystoupili v rámci oslav ROXY BE25. Předprodej začal 16. srpna přes MY ROXY. Pro registrované s 10% slevou po dobu 24hodin, poté budou vstupenky v prodeji i v síti GoOut.cz.

Koncerty Eskimo Callboy jsou vyhlášeny neuvěřitelnou dávkou energie, trochou šílenství a živelnou atmosférou. Nejen kapela, ale také fanoušci si koncerty užívají naplno a pouštějí se do všemožných kousků, nechybí ani oblíbeny crowdsurfing. Kluci, kteří se dovedně pohybují mezi metalem, hardcorem a elektronikou, se dali dohromady před sedmi lety v Castrop-Rauxel. Mají za sebou čtyři alba a úspěchy v Evropě, USA, Číně a Rusku, přičemž zcela výjimečnou pozici ikony zaujímají Eskimo Callboy v Japonsku. Kapela vyhrála kategorii Up & Coming německých Metal Hammer Award v roce 2013.


Styl kapely se dvěma vokalisty v první linii je popisován jako metalcore řízlý posthardcorem a elektronikou. Díky jejich kořenům v technu se objevuje také pojem electrocore. Boyband je známý tím, že si v textech neklade žádná velká omezení a tematicky se pohybuje zejména v trojúhelníku mejdan-chlast-sex. Sami svůj styl občas s nadhledem nazývají jako "porno metal". Eskimo Callboy mají podobný styl jako jejich krajané To the Rats and Wolves, s kterými často spolupracují v rámci společných vystoupení.

Jejich výkon se řadil nepochybně k těm nezapomenutelným. V jednom momentě si připadáte jako na blyštivé diskotéce, abyste se vzápětí ocitli uprostřed zpoceného moshpitu a po pár momentech stojíte pro změnu u baru v klubu a dáváte si dalšího panáka. Eskimo Callboy vystoupí 22. října v rámci narozeninových oslav ROXY BE25 ve spolupráci s organizátory Rock for People. Vstupenky na koncert v cenách 430 Kč jsou od 17. srpna 2017 v prodeji na GoOut.cz.

Info

BE25:
Eskimo Callboy (de)
22. 10. 2017 19:00
Roxy, Praha
Vstupné: 430,- v předprodeji

www.facebook.com/events/162521920982867
www.facebook.com/ClubRoxyPrague

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články