Zprávy / Pozvánky

F V T V R E cestují do budoucnosti Múz

F V T V R E cestují do budoucnosti Múz

redakce | Zprávy / Pozvánky | 02.02.2018

V brněnském Kabinetu Múz vystoupí ve čtvrtek 22. února trojice čerstvých přírůstků na alternativní scéně. Pražáky FVTVRE podpoří Ette Enaka a Persian Flaw.

Pamatujete Sunshine? Jednu z nejúspěšnějších českých kapel v zahraničí, která odjela dokonce americké turné s At The Drive-In a jako jedna z mála nezávislých kapel prolomila dramaturgii hlavních podií českých festivalů? Frontman Kay Buriánek dal po několikaleté odmlce dohromady novou kapelu, opět navazující na jedovatý kalifornský synth-punkový zvuk, v určitých kruzích známý jako "San Diego sound". To vše navíc se členy Wild Tides, Prostitutes nebo Clou. Chcete moderní kytarový zvuk pro 21. století? FVTVRE.


Ette Enaka, zástupci labelu Happy Mutant, se na prknech Kabinetu představili již několikrát. I tentokrát se budeme těšit na elegantní post-HC hitovky v podání pánů z The Mood nebo Rutka Laskier. Poměrně čerstvá kapela Persian Flaw z Blanska, která se v roce 2016 představila skvělým EP Suicidal a naservíruje Vám hypnotickou garážovou kytarovku odkazující na The Jesus and Mary Chain apod.

Info

FVTVRE + Ette Enaka + Persian Flaw
22. 2. 2018 20:00
Kabinet Múz, Brno
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články