PLAYER FM

Novinky / Festivalové

Festivalové

Festival Fingers Up zahájil předprodej

Festival Fingers Up zahájil předprodej

|

Předprodej lístků na osmý ročník festivalu Fingers Up, který se uskuteční ve dnech 29. – 30. 6. 2018 v areálu Morava Campu, je v plném proudu. Stejně tak jeho příprava. I letos si tu fanoušci budou připadat jako na festivalu nové generace, tedy na festivalu, kde skvělou hudbou všechno teprve začíná.

Tento typ festivalu na Moravě nemá obdoby. Skvělá muzika a pečlivě sestavený hudební program je samozřejmostí, oproti jiným moravským festivalům si ale Fingers Up zakládá na tom, aby se tu návštěvníci cítili skutečně dobře. Morava Camp se o festivalovém víkendu každoročně proměňuje v areál, kde nechybí originální výzdoba, kvalitní zázemí a pro festival až netypický komfort. Esem ve festivalovém rukávu je pak venkovní bazén.


Kromě hudby jde na Fingers Up především o zážitky – kulturní, gastronomické, sportovní. Navíc nechybí tolik důležitý dialog mezi pořadateli a fanoušky, kterých má Fingers Up na Facebooku šest tisíc a mimo sociální sítě ještě mnohonásobně víc. "Vyslyšeli jsme přání našich fanoušků a rozhodli jsme se letos do programu zařadit i tradičnější festivalové interprety jako Tomáše Kluse, Vypsanou fixu, Sto zvířat nebo Emmu Smetanu," jmenuje hlavní pořadatel Petr Elgner první potvrzené festivalové hvězdy, nicméně jedním dechem dodává, že festival i nadále následuje směr, kterým se v předchozích ročnících vydal: méně mainstreamu, více kvalitních muzikantů a talentů, zahraniční interpreti. "Další zpěváky a kapely, které do Mohelnice přivezeme, budeme představovat postupně, stejně jako doprovodný program, ve kterém ani letos nebudou chybět workshopy či autorská čtení," dodává Elgner.

Vstupenky do nejhezčího festivalového areálu na Moravě si mohou fanoušci a pravidelní návštěvníci akce koupit již dnes. V tuto chvíli jsou v prodeji dvoudenní vstupenky za 390 Kč a dvoudenní vstupenky s ubytováním ve stanovém kempu za 590 Kč. Mimo to jsou k dispozici speciální balíčky, ve kterých si návštěvníci mohou pořídit spolu se vstupenkami různý typ ubytování přímo v areálu festivalu jako třeba chatku pro dvě a více osob nebo motelový pokoj s kompletním zázemím. Bližší informace o vstupenkách, cenách a možnostech ubytování jsou uvedeny na oficiálním festivalovém webu fingersup.cz.

Info

Fingers Up 2018
29. 6. - 1. 7. 2018
Morava Camp, Mohelnice

www.facebook.com/events/119620512066156
www.facebook.com/fingersup
www.fingersup.cz

Foto © Petr Klapper

Relevantní články

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Festivalové

Oskarové snímky na Dlabačofestu

Oskarové snímky na Dlabačofestu

redakce |
První ročník Dlabačofestu uvede snímky, které byly nominovány, ale nakonec nezískaly prestižní ocenění Oscar v za Nejlepší cizojazyčný film.

xp recenze

Taylor Swift - reputation 80% Taylor Swift - reputation
Lucie Bílá - Bílé vánoce Lucie Bílé II. 80% Lucie Bílá - Bílé vánoce Lucie Bílé II.
Pink - Beautiful Trauma 80% Pink - Beautiful Trauma
Boris Carloff - The Solipsist 90% Boris Carloff - The Solipsist
Hentai Corporation  - Intracellular Pets 80% Hentai Corporation - Intracellular Pets
A-ha - MTV Unplugged 90% A-ha - MTV Unplugged
Marilyn Manson - Heaven Upside Down 70% Marilyn Manson - Heaven Upside Down
The Rasmus - Dark Matters 70% The Rasmus - Dark Matters

Akce

baset (do jak to pude)
Animal Music (do
avishai cohen (do 21/12)