Zprávy / Předbíháme

Gram Bazaar: Malostranská beseda a Full Moon oživují vinylové burzy

Gram Bazaar: Malostranská beseda a Full Moon oživují vinylové burzy

redakce | Zprávy / Předbíháme | 26.09.2013

Burzy gramofonových desek mají v Malostranské besedě dlouhou tradici – a magazín Full Moon se ve spolupráci s tímto legendárním pražským klubem rozhodl v této tradici pokračovat. V sobotu 7. prosince 2013 se tak uskuteční historicky první Gram Bazaar, předvánoční vinylová burza a výměnný bazar pro všechny fanoušky gramodesek, record shopy a labely. Pomikulášská akce začne již ve dvě hodiny odpoledne prodejní částí, od osmi pak následuje koncert, na kterém vystoupí Please the Trees, Wild Tides a Houpací koně. Právě Houpací koně zde pokřtí své nové album, které vyjde také jako příloha Full Moonu #32. Po celou dobu trvání akce budou k poslechu a tanci vybírat hudbu Full Moon DJs.

Gram Bazaaru se letos zúčastní Day After, Happy Feet, Indies, Malarie, Magick Disk Musick, Musictown, Phono.cz, Polí pět, Rekomando, Starcastic a mnozí další. Většina obchodů a labelů slibuje pro tuto příležitost speciální ceny a výrazné slevy. Gram Bazaar ale v žádném případě není jen pro obchodníky, výrobce a profesionály, naopak. Hlavní zásadou je, že se jí může účastnit každý. Protože každý má doma několik desek, které by někomu jinému udělaly mnohem větší radost. Přijďte je prodat, koupit nebo vyměnit!

Vstupenky na večerní koncert jsou v prodeji od 1. října v Malostranské besedě, Rekomandu a síti Ticketstream za 150 Kč, na místě v den koncertu pak budou k dispozici za 250 Kč. Vstup na odpolední část Gram Bazaaru je zcela ZDARMA. Vstupní poplatek pro prodejní místo pro soukromé osoby je 50 Kč, v případě platné vstupenky na večerní koncert se tento poplatek nevybírá. Pro závazné přihlášení svého obchodu nebo labelu na Gram Bazaar 2013 pište na michal@fullmoonmagazine.cz.

Info

Full Moon uvádí
GRAM BAZAAR 2013
sobota 7. prosince 2013 14:00
Malostranská beseda, Praha

www.facebook.com/events/409995015768636
www.last.fm/event/3699537

www.houpacikone.cz
www.wildtides.bandcamp.com
www.pleasethetrees.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články