Zprávy / Pozvánky

Hájenka vol. 6(66)

Hájenka vol. 6(66)

redakce | Zprávy / Pozvánky | 18.08.2014

Ahoj, protože už jsme si začínali myslet, že letošní Hájenku budeme muset odpískat, jsme moc rádi, že nám nakonec prišla karta a potlačíme tenhle knížepánskej kočár společně s vma i letos! Černý puntík • jde na vrub Mysliveckému sdružení Přední Lhota, které nám odmítlo pošesté otevřít svoje brány, tak začíná pozvánka na šestý ročník Hájenka festu.

Pokračovat nelze jinak než malou osvětou ve formě citátu: „Huberte, proč stále lovíš a honíš zvěř. Je na čase, abys začal hledat mě, která se za tebe obětuje.“

Nové místo činu se hledalo docela dlouho, ale nakonec našlo - a dá se říct, co by kamenem dohodil. Věříme, že bez problému najdete i vy – ze zastávky Velké Zboží je to krásná čtyřkilometrová procházka kolem Labe, autem se dá dorazit v pohodě až na místo.

Málo se to ví, ale Svatý Hubert je mimo jiné patronem optiků (Soxol), slévačů (Planety), matematiků (Depakine Chrono), výrobců rolniček (noAR+IS+), má chránit před hadím uštknutím a hlavně před strachem z vody.


V pátek od 20.00 zahrají:
noAR+IS+ sice pijou cizí piva, ale sami zrajou jak víno. Trio učitelskej, punkáčskej filosof a pokérovanej hrajou kántry i harkór.

Inau - beaty, notebook, vousy a notná dávka pravdy, co tě položí. Nechoď pak za mnou s brekem, já tě varoval.

A v sobotu od 17.00:
Kalle, David a Verča. Zářez vydaný (pozérsky) na modré kazetě je skvělý.


Při poslechu poslední desky Palahniuk se vybaví jedno: poctivost. Tohle jde od srdíčka a všechno se jim musí věřit. Trochu emíčka, trochu punku a hodně opravdovosti.

Ozvěny kanadských lesů v české kotlině? Unkilled Worker, měňte trenky.

Planety, křížáci ze Slezska na šílené misi ukázat zaprděncůmm jak psát písničky o lásce a co je to lisk.

Sokola aka Soxol známe jako tichého kluka, který moc nemluví a hodně krčí rameny, ale když si poslechnete, co dělá, bude vám jasné, že mluvit ani není potřeba.


Depakine Chrono v dvojici bicí a kytara pracují víceméně jen s lichými čísly. Jak to bylo? 1 3 7 3 a poslední fráze na 5?

Drone/ambient/industrial vrtulník Black Highway vám v hlavě bude přistávat ještě dlouho potom, co kluci dohrajou.


Dál už jen v bodech: nealko + jídlo od masa i bez masa bude zajištěno, kořalku dovést vlastní dle preferencí, místa na stany spousta, něco asi i vevnitř, spacáky a karimatky vzít určitě.

Info

Hájenka vol. 6
29.-30. srpna 2014
Kovanice

vstupné: 80 (pátek)/ 150 (sobota)/ 200 Kč (oba dny)

www.facebook.com/events/317255995099786

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články